Liga Europejska. Karabach Agdam - Wisła Kraków wynik 3:2. Kompromitacja w dalekim Azerbejdżanie

2010-08-05 22:05

To koniec przygody Wisły Kraków z europejskimi pucharami w tym sezonie. Wisła poległa z kretesem w spotkaniu z Karabachem Agdam. "Biała gwiazda" przegrała mecz wyjazdowy 2:3.

W pierwszym spotkaniu wiślacy przegrali w Krakowie 0:1.

W 28. minucie Karabach zdobył gola. Najpierw mocny strzał Rauta Alijewa trafił w słupek a za chwilę dośrodkowanie strzałem głową na bramkę zamienił Afran Izmaiłow.

Nie minęło pięć minut, a już było 2:0. Raut Alijew wyskoczył wyżej w polu karnym od Mateusza Kowalskiego i pokonał bezradnego Jovanicia.

W 35. minucie zespół Karabachu strzelił trzeciego gola! Rashad A. Sadygow wpadł w pole karne Wisły i przy kompletnym braku reakcji ze strony defensywy, spokojnie skierował futbolówkę do siarki obok Jovanicia.

Paweł Brożek w 57. minucie bo zagraniu Rafała Boguskiego, wpadł w pole karne i zdołał pokonać Ferhada Welijewa było 3:1.

W 88 min. Uderzeniem z woleja z lewej strony pola karnego Rafał Boguski nie dał szans Welijewowi.

Karabach Agdam - Wisła Kraków 3:2 (3:0)

Bramki: Afran Ismajłow 28, Raut Alijew 33, Rashad A. Sadigow 35, Paweł Brożek 57, Rafał Boguski 88.