Ivana Knoll

i

Autor: Instagram/knolldoll Ivana Knoll

Ponętne foto

Miss mundialu wyeksponowała piękne pośladki również na finale. Od tego zdjęcia robi się gorąco jak w saunie

2022-12-18 20:43

Mistrzostwa świata dobiegły końca. W ich trakcie mieliśmy wiele piłkarskich emocji, ale ciekawie było także na trybunach. Wśród wielobarwnych kibiców z całego świata wyróżniła się zwłaszcza fanka reprezentacji Chorwacji, Ivana Knoll. Ogłoszona przez wielu miss mundialu pojawiła się nie tylko na meczu o trzecie miejsce, gdy jej rodacy wywalczyli brąz, ale oglądała z trybun także finał Argentyna – Francja. I jak zwykle w niezwykłe sposób podkreśliła swoje wdzięki.

Ivana Knoll wywołała niemało zamieszania na mistrzostwach świata w Katarze. Jej odważne kreacje i zdjęcia były nie w smak organizatorom turnieju, którzy do tych spraw podchodzą bardzo konserwatywnie. Chorwatki to jednak nie zatrzymało i na kolejnych meczach (a także między nimi) udostępniała kolejne filmy i zdjęcia, na których eksponowała swoje wdzięki. Pojawiła się ona oczywiście na meczu o trzecie miejsce, gdzie jej rodacy zdobyli brązowy medal. Ale piękna kibicka wybrała się także na meczu finałowym i znów błysnęła urodą.

Miss mundialu znów zachwyca. Co za pośladki!

Zdjęciami Ivany Knoll zachwyca się cały świat. Mundial pozwolił jej trafić do szerszej publiczności i przez wielu została ona ogłoszona nawet miss tego turnieju. Na ostatni mecz turnieju postanowiła ona wybrać się w koszulce reprezentacji swojego kraju, a do tego założyła jasne, obcisłe spodnie, które niezwykle seksownie opinają jej pośladki. Poniżej zobaczycie najnowsze zdjęcie Ivany Knoll i galerię z jej innymi zdjęciami.

Mundial przeszedł do historii, a z nim - wszystkie jego absurdy.

Posłuchaj o wpadkach, których nie pokazali w tv!

Listen to "BYŁ NA MISTRZOSTWACH wymienia ABSURDY Kataru. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze