Co za ujęcie!

Miss mistrzostw świata szokuje! Wyeksponowała potężne pośladki, obok tego zdjęcia nie da się przejść obojętnie!

2022-12-17 17:16

Piękna miss mistrzostw świata zaskakuje po raz kolejny! Piękna Ivana Knoll, która od samego początku turnieju prezentowała się w kontrowersyjnych strojach w chorwackich barwach, zrobiła dokładnie to samo w trakcie starcia między swoją ojczyzną a Marokiem w meczu o trzecie miejsce na świecie. Tym razem, celebrytka wyeksponowała swoje ogromne pośladki! Mamy gorące zdjęcie!

Ivana Knoll nie przestaje zaskakiwać! Jedna z bardziej charakterystycznych postaci mundialu w Katarze postanowiła pokazać się, jak przyszła na mecz o trzecie miejsce między Chorwacją a Marokiem. Modelka z Bałkanów i tym razem popisała się wyjątkowo odważną stylizacją, obok której nie można przejść obojętnie. 

Ivana Knoll pokazała ogromne pośladki. Wszystko przy okazji spotkania Chorwacji z Marokiem

Walka o medal mistrzostw świata dla każdego kibica na świecie jest okazją, żeby zobaczyć emocjonujące spotkanie. Dla Chorwatów oprócz szansy zobaczenia drużyny w walce z Marokiem, była to także okazja do zapoznania się z najnowszą stylizacją Ivany Knoll, która nie ustępuje popularności największym gwiazdom swojej reprezentacji. W trakcie starcia o trzecie miejsce na świecie modelka założyła obcisłe leginsy, które wyeksponowały jej duże pośladki. Oprócz tego, założyła koszulkę kadry z nazwiskiem Luki Modricia, dla którego występ przeciwko Maroku był ostatnim w kadrze narodowej na mistrzostwach świata.

- Dziękujemy Ci kapitanie za zrobienie nas dumnymi - napisała Ivana Knoll na swojej fotografii.

Sonda
Czy Francja wygra z Argentyną? [MŚ 2022]
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze