Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Mamy zdjęcie!

To Anna Lewandowska robiła przed meczem Roberta. Wypięła ciało do lustra i nie mogła sobie odpuścić, mamy zdjęcie

2022-09-04 8:48

Anna Lewandowska postanowiła pokazać, co zrobiła przed występem swojego męża w kolejnym meczu Barcelony. Trenerka, która spędza bardzo udane chwile w Hiszpanii, postanowiła wypiąć swoje wysportowane ciało do lustra i pokazać je na mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że była karateczka nie potrafiła sobie tego podarować!

Anna Lewandowska postanowiła pokazać wyjątkowo gorące zdjęcie w swoich mediach społecznościowych. Żona napastnika reprezentacji Polski, tuż przed meczem Polaka przeciwko Sevilli postanowiła pokazać, co robiła. Trzeba przyznać, że mimo występu męża, gwiazda jest daleka od zaniedbywania swoich obowiązków. Wszystko wyszło na jaw.

Marta Linkiewicz zatopiła ponętne usta w swoim chłopaku! Intymne chwile pary wyciekły do internetu, nazwała go lizaczkiem

Anna Lewandowska pokazała, co robi przed meczem męża. Nie mogła się powstrzymać

Na najnowszej publikacji Anny Lewandowskiej na mediach społecznościowych widzimy, jak trenerka wypina swoje wysportowane ciało do lustra i oznajmia, na co zdecydowała się przed meczem swojego ukochanego przeciwko Sevilli. Okazało się, że Lewandowska nie zamierza siedzieć wyłącznie przed telewizorem i oglądać grę Barcelony, ale zdecydowała się na trening, aby móc później w spokoju przejść do spotkania "Dumy Katalonii".

- Zrobiłam to przed meczem. Trening - napisała Anna Lewandowska na swoich mediach społecznościowych.

Skandal w trakcie meczu FC Barcelona! Pomylili nazwisko Lewandowskiego, kuriozalne zachowanie

Aby zobaczyć zdjęcia Anny Lewandowskiej z Majorki, przejdź do galerii poniżej.

Anna Lewandowska ćwiczy, Robert strzela. To był kolejny, wielki mecz Polaka

Po odbyciu sesji treningowej Anna Lewandowska mogła na własne oczy zobaczyć, jak radzi sobie jej mąż w kolejnym starciu hiszpańskiej LaLigi. Zawodnik reprezentacji Polski nie zawiódł i zdobył bramkę przeciwko Sevilli i było to jego piąte trafienie w tym sezonie LaLigi.Trzeba przyznać, że Polak w barwach Barcy radzi sobie wybitnie i jest współliderem klasyfikacji strzeleckiej wraz z Iago Aspasem z Celty Vigo.

Anna Lewandowska

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze