Paulo Sousa

i

Autor: Paweł Jaskółka/Super Express

Agent Paulo Sousy zabrał głos! Podaje nowe informacje, o tym nie mówiło się w ten sposób

2021-12-27 8:27

Paulo Sousa jest na wylocie z pracy w reprezentacji Polski. Nie wiadomo jednak, kiedy nastąpi oficjalny "rozwód" selekcjonera z kadrą. Na stole Portugalczyka leży kontrakt z Flamengo - tak przynajmniej wynika z wszelkich doniesień. Inaczej jednak sprawę przedstawia agent szkoleniowca, Hugo Cajuda.

Już w Wigilię huknęła wiadomość o możliwym odejściu Paulo Sousy z reprezentacji Polski. Brazylijskie media prześcigały się w doniesieniach o zainteresowaniu szkoleniowcem ze strony Internacionalu Porto Alegre oraz Flamengo. Choć początkowo faworytem do podpisania kontraktu ze szkoleniowcem była pierwsza z wymienionych ekip, to wkrótce do gry włączyła się ta druga i to ona lada chwila ma rozpocząć współpracę z trenerem.

Galeria poniżej: Paulo Sousa zrezygnował z reprezentacji Polski

Wierząc wszelkim doniesieniom, Paulo Sousa ma trafić do Flamengo tuż po tym, jak wyswobodzi się z kontraktu, który podpisał z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Nieco inne informacje przedstawia jednak agent selekcjonera, Hugo Cajuda, który porozmawiał z Polską Agencją Prasową. - Z Flamengo nie osiągnęliśmy jeszcze nawet porozumienia ustnego - twierdzi przedstawiciel Sousy, choć jak zawsze w takich sprawach trzeba brać poprawkę na interes każdej ze stron i kierowanie się nim również w wypowiedziach.

ZOBACZ TEŻ: Mateusz Borek brutalnie o Paulo Sousie. Powiedział to, co myślą kibice, nie zostawił suchej nitki

Rozwiąż nasz quiz dotyczący pracy Sousy na stanowisku trenera reprezentacji

QUIZ. Paulo Sousa: Ile zapamiętasz z jego kadencji?

Pytanie 1 z 11
Kogo zastąpił na stanowisku selekcjonera Paulo Sousa?

Bez względu na wszystko, mleko się już rozlało. Trudno sobie wyobrazić, żeby po czymś takim Paulo Sousa faktycznie miał kontynuować pracę w reprezentacji Polski. Otwartym pytaniem pozostaje zastąpienie Portugalczyka, jako że barażowe starcia o awans do mistrzostw świata odbędą się już za trzy miesiące. Jednym z wielkich faworytów do przejęcie schedy do dotychczasowym selekcjonerze jest Adam Nawałka, który pracował już z kadrą w latach 2013-2018.

Tomaszewski krytykuje Sousę
Najnowsze