Cezary Kucharski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Cezary Kucharski

Problemy ze zdrowiem

Cezary Kucharski znów wylądował w szpitalu. Jest po operacji. Wymowny wpis byłego menedżera Lewandowskiego

2023-03-11 7:06

Cezary Kucharski przez wiele miesięcy zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi i wielu kibiców w Polsce drżało o jego życie. Bo sytuacja była naprawdę poważna. Na szczęście byłemu reprezentantowi Polski udało się wrócić do zdrowia, ale okazuje się, że teraz znów musiał oddać się w ręce lekarzy. Kucharski pokazał zdjęcia ze szpitala, ale tym razem chodzi o inny uraz.

Cezary Kucharski jest postacią doskonale znaną w polskiej piłce. W przeszłości grał m.in. w Legii Warszawa, czy reprezentacji Polski, a po zakończeniu piłkarskiej kariery został agentem. Największą sławę przyniosła mu współpraca z Robertem Lewandowskim. Dzięki temu napastnik najpierw trafił do Borussii Dortmund, a następnie Bayernu Monachium. Później drogi obu panów się rozeszły, a relacje mocno popsuły.

Kucharski ponownie w szpitalu. Pokazał zdjęcia

Ostatnio o Kucharskim ponownie zrobiło się głośno, ale powód był najgorszy z możliwych. W ubiegłym roku były zawodnik na długie tygodnie trafił do szpitala w związku z poważną chorobą. Lekarze rozpoznali u niego układowe zapalenie naczyń i bardzo długo walczyli o jego życie, bo na kilka tygodni został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście udało mu się wrócić do zdrowia.

Teraz ponownie musiał jednak odwiedzić szpital. Powód był już zupełnie innych. Okazuje się, że doznał urazu ścięgna Achillesa. Stan był na tyle zły, że Kucharski musiał poddać się operacji. - Operacja się udała. Pacjent przeżył. Miłość do piłki powoduje często ból i cierpienie. Wyjdę z tego silniejszy. Ścięgno Achillesa naprawione, teraz rehabilitacja - napisał w mediach społecznościowych Kucharski, dodając zdjęcia ze szpitala.

PKO Ekstraklasa 2023.03.06
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze