Paulo Sousa

i

Autor: Marcin Gadomski / SE Paulo Sousa

Dojdzie do zmian w kadrze?! Pojawiły się przecieki!

2021-08-29 13:54

Lada chwila rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski, podczas którego "Biało-czerwoni" stoczą trzy niezwykle istotne boje w eliminacjach do mistrzostw świata. Ich rywalami będą kolejno Albania, San Marino i Anglia. Wiele wskazuje na to, że ostateczny skład Polaków na te potyczki może ulec zmianie. Pojawiły się przecieki!

Przed reprezentacją Polski bardzo istotne wyzwania. Tylko solidne zapunktowanie - a najlepiej trzy komplety "oczek"! - spowoduje, że "Biało-czerwoni" będą mieli realne, wysokie szanse wywalczenia awansu na mistrzostwa świata w Katarze. Z tego powodu selekcjoner Paulo Sousa potrzebuje wyłącznie zawodników w optymalnej formie. Nie ma absolutnie żadnego miejsca na wpadki - najpierw trzeba wygrać z Albanią i San Marino, a potem dać z siebie wszystko, aby rozprawić się również i z Anglią.

Sousa siedział trzy godziny w Domu Wódki! Obściskiwał się po wyjściu - ZDJĘCIA

Selekcjoner Paulo Sousa ogłosił już kadrę powołanych na te pojedynki, ale wszystko wskazuje na to, że lista nazwisk zostanie nieco ubogacona. Dziennikarz Mateusz Borek poinformował, że Portugalczyk zdecydował się zasięgnąć posiłków z reprezentacyjnej młodzieżówki. Mowa o Kamilu Piątkowski z Red Bull Salzburg oraz Jakubie Kamińskim z Lecha Poznań - obaj mają stawić się na zgrupowaniu pierwszej kadry i pomóc w walce o awans na mundial.

Zobacz też: Tomasz Kaczmarek nowym trenerem Lechii Gdańsk! [TYLKO U NAS]

Wszystko wyjaśni się już w najbliższych godzinach. Polacy rozpoczynają zgrupowanie w poniedziałek stawiając się w Warszawie. Następnie będą trenowali na krajowych obiektach, a dwa z trzech pojedynków rozegrają właśnie w stolicy - z Albanią oraz Anglią. Starcia te przedzieli wyjazdowe starcie z San Marino.

Jan Tomaszewski po losowaniu Legii w Lidze Europy. "To nie są frajerzy..."
Najnowsze