Agata Sieramska

i

Autor: Instagram/agata.sieramska Agata Sieramska

Pikantne kadry

Dziewczyna Milika rozebrała się do naga. Pikantne wideo pojawiło się w sieci. Agata Sieramska niczego się nie wstydziła

2023-09-27 13:10

Od kiedy tylko ujawniono, że Arkadiusz Milik spotyka się z blondwłosą pięknością, którą jest Agata Sieramska, o kobiecie zrobiło się bardzo głośno. Ukochana piłkarza reprezentacji imponuje wielu kobietom, a powodem tego jest sylwetka, jaką prezentuje Sieramska. Nie boi się odsłaniać swojego wysportowanego ciała, czego dowodem jest jedno z ostatnich nagrań, na którym zrzuciła wszystkie ubrania.

Arkadiusz Milik przez lata związany był z Jessicą Ziółek. Para pokazywała się bardzo często, nie brakowało wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych i planowali nawet ślub. W pewnym momencie związek się jednak rozpadł i oboje poszli w swoje strony. Długo nie było wiadomo, czy napastnik reprezentacji Polski jest z kimś związany. Sam raczej nie chwalił się swoim prywatnym życiem. Dopiero z czasem wyszło na jaw, że jego serce ponownie jest zajęte.

Ukochana Milika nago. Jest pikantne wideo

Fotoreporterzy pewnego razu przyłapali Milika z blondwłosą pięknością, którą okazała się Agata Sieramska. Trenerka fitness i piłkarz postanowili zrzucić zasłonę milczenia i zaczęli wspólnie pojawiać się na wielu wydarzeniach oraz pokazywali się razem w mediach społecznościowych. Sieramska prężnie działa na Instagramie, gdzie pokazuje niekiedy bardzo dużo. Niedawno na jej profilu pojawiło się nagranie, na którym zaprezentowało się nago. Rzecz jasna intymne sfery nie zostały pokazane, ale wideo i tak może rozbudzać zmysły.

Daro Lew masakruje Piotra Liska i Gikiewicza. Wykluczy tyczkarza z igrzysk w Paryżu? "Mogę go uszkodzić"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze