Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

Selekcjoner zobaczy to na własne oczy!

Fernando Santos podjął decyzję! Stawi się na meczu Lecha, media przekazują pilną wiadomość

2023-02-22 15:23

Fernando Santos stawi się na arcyważnym spotkaniu Lecha Poznań. Już w czwartek mistrzowie Polski rozegrają spotkanie przeciwko Bodo/Glimt i będzie to ich szansa, aby przed własną publicznością awansować do kolejnej rundy Ligi Konferencji UEFA. Okazuje się, że selekcjonerowi będzie towarzyszyć pokaźna delegacja z PZPN.

Fernando Santos będzie miał kolejną okazję do zobaczenia polskich ligowców w grze. Okazuje się, że trener reprezentacji Polski stawi się na meczu pucharowym Lecha Poznań w Lidze Konferencji UEFA przeciwko Bodo/Glimt rozgrywanym na stadionie w Poznaniu. Według doniesień medialnych, Portugalczykowi ma towarzyszyć liczna delegacja z PZPN na czele, której może przewodzić nawet prezes związku - Cezary Kulesza.

Fernando Santos pojedzie na mecz Lech Poznań! Media przekazują doniesienia

Fernando Santos u początków swojej przygody z reprezentacją Polski jest bardzo aktywny i pokazuje się na meczach polskich drużyn. Tym razem, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski ma przyjechać do Poznania, gdzie na własne oczy zobaczy starcie mistrzów Polski z piłkarzami Bodo/Glimt, które zadecyduje o przyszłości Lecha w europejskich pucharach. 

- Selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos, trener bramkarzy Fernando Justino i team manager Jakub Kwiatkowski obejrzą z trybun mecz Lech Poznań - Bodo/Glimt w Lidze Konferencji UEFA, swój przyjazd rozważa także prezes PZPN, Cezary Kulesza. - napisał dziennikarz Interii, Sebastian Staszewski na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Fernando Santos awansuje z Biało-Czerwonymi do finałów EURO 2024?
Najnowsze