Grzegorz Krychowiak

i

Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Mocne podsumowanie

Grzegorz Krychowiak potwornie potraktowany przez kibiców. Te słowa byłego kadrowicza aż bolą, ciężko się na to patrzyło

2023-10-02 9:42

Zakończenie reprezentacyjnej kariery przez Grzegorza Krychowiaka odbiło się szerokim echem w polskiej piłce i jeszcze długo będzie się na ten temat dyskutowało. Choć ostatnio pomocnik nie pokazywał zbyt wiele w drużynie narodowej, pojawiają się głosy, że za Krychowiakiem jeszcze zatęsknimy. Duża część kibiców cieszy się jednak z odejścia zawodnika, a Kamil Kosowski uważa, że to w dużej mierze za sprawą jego ostatniego zachowania.

- Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski. - napisał kilka dni temu Krychowiak w mediach społecznościowych.

QUIZ. Jak dobrze znasz Jana Tomaszewskiego?! 10/10 to Twój obowiązek

Pytanie 1 z 10
Z jakiego miasta pochodzi Jan Tomaszewski?

Mocne słowa pod adresem Krychowiaka. Były reprezentant ostro

Decyzja Krychowiaka wywołała lawinę komentarzy w sieci. Niektórzy żałowali, że zawodnik pożegnał się z kadrą, ale wielu fanów cieszyło się z tego powody. Kamil Kosowski w felietonie dla "Przeglądu Sportowego" uważa, że w dużej mierze sam Krychowiak jest sobie winien negatywnych komentarzy pod swoim adresem. - Szkoda, że piłkarz, który rozegrał sto meczów z orłem na piersi, zrezygnował z gry w reprezentacji w taki sposób. Aktualnie ludzie żyją głównie w social mediach. Kibice 'zbutowali' Grzegorza Krychowiaka, ale sam sobie nie pomógł - czytamy w felietonie byłego reprezentanta.

Tomasz Hajto nagle zaczął mówić o papieżu. Tak wypalił o Michale Probierzu, wszystko poszło na wizji

- Jego zasługi są ogromne, lecz ostatnie wypowiedzi, mocno aroganckie, zrobiło sporo złego. Tym bardziej, że nie bronił się dobrą postawą na boisku - ocenił Kosowski. Jego zdaniem pożegnanie Krychowiaka wyglądałoby zupełnie inaczej, gdyby zawodnik na pożegnanie z kadrą zdecydował się zdecydowanie wcześniej, gdy był w lepszej formie.

Tomasz Adamek na gorąco po podpisaniu kontraktu z FAME MMA. "Będzie niespodzianka!"
Najnowsze