Tomasz Hajto, Michał Probierz

i

Autor: YouTube/CLOUT MMA/Cyfrasport Tomasz Hajto, Michał Probierz

Niecodzienne porównanie

Tomasz Hajto nagle zaczął mówić o papieżu. Tak wypalił o Michale Probierzu, wszystko poszło na wizji

2023-10-02 8:41

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od debiutu Michała Probierza w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Jego pierwszym sprawdzianem będzie mecz z Wyspami Owczymi w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Ostatni czas był dla Probierza niebywale intensywny, bo zdecydował się na oglądanie potencjalnych kadrowiczów na żywo. A to wywołało mały spór wśród ekspertów.

Nie można stwierdzić, aby Michał Probierz podjął się łatwego zadania. Atmosfera wokół reprezentacji, sytuacja drużyny w eliminacjach do mistrzostw Europy i styl prezentowany ostatnio przez zespół - wszystko to sprawia, że przed nowym selekcjonerem mnóstwo wyzwań. Ale Probierz pracę zaczął od razu i to z dużym impetem. W ostatnich dniach obejrzał wiele meczów z wysokości trybun, co spodobało się niektórym ekspertom.

QUIZ. Ile wiesz o nowym selekcjonerze reprezentacji Polski Michale Probierzu?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Michał Probierz na stanowisku trenera kadry narodowej zastąpił...
Michał Probierz, Cezary Kulesza

Hajto nagle zaczął mówić o papieżu. Wszystko w kontekście Probierza

Nie do końca przekonany do tych zachwytów jest Cezary Kowalski. - Mamy zachwycać się tym, że trener jest na meczach potencjalnych kadrowiczów? Mamy zachwalać selekcjonera, że wykonuje swoją robotę i jest w pracy od rana, w biurze? - pytał retorycznie dziennikarz w programie "Cafe Futbol". Odmiennego zdania był Tomasz Hajto, który pokusił się o dość nietypowe porównanie.

Padliśmy widząc, jak zmienił się Czesław Michniewicz pracując w Arabii Saudyjskiej! Ogromna zmiana w wyglądzie byłego selekcjonera

- Czarku nie robi na tobie wrażenia ta lista, gdzie był Michał Probierz? Prawie jak papież z pielgrzymkami pojechał - powiedział z uśmiechem były reprezentant Polski. - Paru innych trenerów wcześniej też jeździło. I Brzęczek jeździł, i Michniewicz jeździli. To jest za mało, żeby go ocenić, że to jest jakaś radykalna zmiana - podsumował natomiast dziennikarz.

Wywiad z selekcjonerem Michałem Probierzem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze