Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

ogromna zmiana

Padliśmy widząc, jak zmienił się Czesław Michniewicz pracując w Arabii Saudyjskiej! Ogromna zmiana w wyglądzie byłego selekcjonera

2023-10-01 17:00

Od czasu, kiedy Czesław Michniewicz pożegnał się z reprezentacją Polski minęło już ponad pół roku. W tym czasie były selekcjoner biało-czerwonych zdążył już znaleźć zatrudnienie w Arabii Saudyjskiej i niestety je stracił, prowadząc klub Abha FC z Grzegorzem Krychowiakiem w składzie w zaledwie dziewięciu meczach. Przez sporą odległość i małe zainteresowanie ligą saudyjską w naszym kraju, trener rzadko może rzucać się przez to w oczy polskim kibicom, a w tym czasie wiele zmieniło się w jego wyglądzie.

W ostatnich miesiącach o Czesławie Michniewiczu zrobiło się zdecydowanie ciszej w polskich mediach, kiedy były selekcjoner reprezentacji Polski podjął pracę w Arabii Saudyjskiej i zdecydował się poprowadzić tamtejszą drużynę Abha FC, w której błyskawicznie pojawił się Grzegorz Krychowiak. Kiedy jeszcze Michniewicz piastował urząd selekcjonera biało-czerwonych, wielu kibiców zwracało uwagę na to, jaką metamorfozę przeszedł trener w czasie prowadzenia naszej kadry. Teraz fani piłki znów mogą się zaskoczyć widząc, jak obecnie wygląda Michniewicz. 

Czesław Michniewicz przeszedł ogromną przemianę odkąd nie jest selekcjonerem reprezentacji Polski. Tak obecnie wygląda

Przez wzgląd na zdecydowanie mniejsze zainteresowanie w naszym kraju ligą saudyjską, w porównaniu do innych rozgrywek, wielu kibiców reprezentacji Polski mogło nie wiedzieć, jak obecnie wygląda Czesław Michniewicz, który pożegnał się posadą selekcjonera biało-czerwonych wraz z końcem ubiegłego roku, a wraz z początkiem października również z pracą w saudyjskim Abha FC z powodu niezadowalających rezultatów. Przez okres, w którym Michniewicza pracował w Arabii Saudyjskiej bardzo się jednak zmienił. 

Sonda
Czy Michał Probierz to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz
Czesław Michniewicz w Arabii Saudyjskiej

i

Autor: Twitter/ abhaFC screen Czesław Michniewicz w Arabii Saudyjskiej
Jan Tomaszewski ostro o Lewandowskim!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze