Gratulujemy!

Jakub Kiwior powiedział sakramentalne "tak"! Reprezentant Polski wziął ślub z piękną Claudią Kowalczyk, wyjątkowe chwile

2023-06-10 14:36

Jakub Kiwior zapamięta sobotę (10 czerwca) do końca życia! Reprezentant Polski tuż przed meczami z Niemcami i Mołdawią powiedział sakramentalne "tak" swojej pięknej ukochanej, Claudii Kowalczyk. Ich ślub odbył się w samo południe w kościele Marii Magdaleny w Tychach.

Kiwior ma za sobą szalony okres. W czerwcu zeszłego roku zadebiutował w seniorskiej reprezentacji Polski, z którą pojechał na mistrzostwa świata i był podstawowym zawodnikiem. Dobre występy w kadrze i klubie sprawiły, że zimą przeniósł się z włoskiej Spezii do Arsenalu. W Premier League walczył o mistrzostwo Anglii, ale ostatecznie musiał zadowolić się wicemistrzostwem. Już za kilka dni 23-latek ponownie pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji, która zagra w czerwcu z Niemcami i Mołdawią, ale ten miesiąc będzie dla niego wyjątkowy ze względu na inne wydarzenie. Kiwior wziął ślub z Claudią Kowalczyk!

Jakub Kiwior powiedział sakramentalne "tak" pięknej Claudii Kowalczyk

11-krotny reprezentant Polski spotykał się z piękną blondynką od kilku lat, a 10 czerwca związał się z nią na całe życie. Ich ślub odbył się niemal równo rok po debiucie Kiwiora w kadrze i z pewnością będzie długo wspominany. Nabożeństwo rozpoczęło się w samo południe w kościele Marii Magdaleny w Tychach. To tam przed ołtarzem zakochani powiedzieli sobie sakramentalne "tak" i oficjalnie stali się małżeństwem. Czasu na świętowanie nie będzie jednak dużo, bo już w poniedziałek rozpoczyna się zgrupowanie reprezentacji, na które Kiwior został powołany przez Fernando Santosa.

Wybranka serca polskiego piłkarza jest od niego starsza o osiem lat - urodziła się w 1992 roku. Claudia Kowalczyk jest absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku dietetyka ze specjalizacją dietetyk sportowy, ale największą popularność zdobyła pod pseudonimem "Redheaded", z jakim uprawia twerking. Taniec, który polega na trzęsieniu pośladkami, jest największą pasją żony Kiwiora. Jest ona promotorką i instruktorką twerkingu, w którym odnosiła spore sukcesy. W 2017 r. wygrała turniej Germany Twerk Competition, a rok później doszła do półfinału mistrzostw Europy. Pasja do sportu z pewnością mocno połączyła zakochanych, którzy od 10 czerwca oficjalnie są małżeństwem. Serdecznie gratulujemy, a zdjęcia ze ślubu Jakuba Kiwiora i Claudii Kowalczyk zobaczysz w poniższej galerii:

Sonda
Czy Jakub Kiwior będzie w przyszłości najlepszym obrońcą Arsenalu?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze