Grzegorz Krychowiak, Jan Nowicki

i

Autor: Cyfrasport, Zrzut Ekranu - Wirtualna Polska Grzegorz Krychowiak, Jan Nowicki

te słowa zapadają w pamięć!

Jan Nowicki tak mówił o Grzegorzu Krychowiaku. Zaklął siarczyście, prowadzący aż się przestraszył

2022-12-07 14:48

Śmierć Jana Nowickiego to wielki cios dla milionów fanów jego twórczości artystycznej. W związku z tą nieodżałowaną stratą przypominane są jego największe dzieła, występy, ale też żarty i anegdoty z nim związane. Być może część fanów nie pamięta, że Jan Nowicki występował także w studiu przy okazji Euro 2016. Wówczas to padły z jego ust niezwykłe słowa o jednym z reprezentantów Polski, Grzegorzu Krychowiaku.

Reprezentacja Polski na 1/8 finału zakończyła rywalizację na mistrzostwach świata w Katarze. Po raz ostatni z grupy na mundialu Polacy wyszli aż 36 lat temu. Nie był to jednak jedyny godny zapamiętania występ Biało-Czerwonych w ostatnich latach, bowiem w 2016 roku Polska dotarła do ćwierćfinału mistrzostw Europy, gdzie po rzutach karnych przegrała z późniejszym mistrzem Portugalią. To właśnie z tą imprezą wiąże się historia dotycząca Jana Nowickiego, wybitnego polskiego aktora, który zmarł w środę, 7 grudnia. Nowicki w trakcie mistrzostw Europy w 2016 roku występował w studiu na zaproszenie Wirtualnej Polski. W jednym z programów w niezwykle ciekawy sposób wypowiedział się na temat Grzegorza Krychowiaka, przy czym... okrutnie zaklął!

Tak Jak Nowicki określił Krychowiaka. Mocny żart zapadł w pamięć

Dla Krychowiaka 2016 rok był niezwykle udany. Jan Nowicki skupił się jednak na innych aspektach, opisując polskiego piłkarza. – A ja lubię Krychowiaka. (…) Uwielbiam go nie tylko za jego klasę piłkarską, ale też za fryzurę. Główkować tak, żeby się przedziałek nie ruszył, to zupełnie jak u Rysia Sarnata, który tak główkował, żeby broń Boże przedziałek nie został zniszczony – opowiadał w żartach Nowicki.

Po chwili jednak słynny aktor przywalił „z grubej rury”, choć wciąż pozytywnie wypowiadając się o piłkarzu – Jest w nim coś sympatycznego. To fajny gość ten Krychowiak. Nie można się z nim niestety napić, dlatego że sku***el dba o zdrowie i chodzi wcześnie spać – powiedział Jan Nowicki, wywołując konsternację u prowadzącego, który przestraszył się i na głos zastanawiał, czy nie zdejmą zaraz programu z anteny. Jan Nowicki zmarł nad ranem 7 grudnia 2022 roku, miał 83 lata.

Jan Nowicki nie żyje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze