Grzegorz Krychowiak, Jan Nowicki

i

Autor: Cyfrasport, Zrzut Ekranu - Wirtualna Polska Grzegorz Krychowiak, Jan Nowicki

te słowa zapadają w pamięć!

Jan Nowicki tak mówił o Grzegorzu Krychowiaku. Zaklął siarczyście, prowadzący aż się przestraszył

2022-12-07 14:48

Śmierć Jana Nowickiego to wielki cios dla milionów fanów jego twórczości artystycznej. W związku z tą nieodżałowaną stratą przypominane są jego największe dzieła, występy, ale też żarty i anegdoty z nim związane. Być może część fanów nie pamięta, że Jan Nowicki występował także w studiu przy okazji Euro 2016. Wówczas to padły z jego ust niezwykłe słowa o jednym z reprezentantów Polski, Grzegorzu Krychowiaku.

Reprezentacja Polski na 1/8 finału zakończyła rywalizację na mistrzostwach świata w Katarze. Po raz ostatni z grupy na mundialu Polacy wyszli aż 36 lat temu. Nie był to jednak jedyny godny zapamiętania występ Biało-Czerwonych w ostatnich latach, bowiem w 2016 roku Polska dotarła do ćwierćfinału mistrzostw Europy, gdzie po rzutach karnych przegrała z późniejszym mistrzem Portugalią. To właśnie z tą imprezą wiąże się historia dotycząca Jana Nowickiego, wybitnego polskiego aktora, który zmarł w środę, 7 grudnia. Nowicki w trakcie mistrzostw Europy w 2016 roku występował w studiu na zaproszenie Wirtualnej Polski. W jednym z programów w niezwykle ciekawy sposób wypowiedział się na temat Grzegorza Krychowiaka, przy czym... okrutnie zaklął!

Tak Jak Nowicki określił Krychowiaka. Mocny żart zapadł w pamięć

Dla Krychowiaka 2016 rok był niezwykle udany. Jan Nowicki skupił się jednak na innych aspektach, opisując polskiego piłkarza. – A ja lubię Krychowiaka. (…) Uwielbiam go nie tylko za jego klasę piłkarską, ale też za fryzurę. Główkować tak, żeby się przedziałek nie ruszył, to zupełnie jak u Rysia Sarnata, który tak główkował, żeby broń Boże przedziałek nie został zniszczony – opowiadał w żartach Nowicki.

Po chwili jednak słynny aktor przywalił „z grubej rury”, choć wciąż pozytywnie wypowiadając się o piłkarzu – Jest w nim coś sympatycznego. To fajny gość ten Krychowiak. Nie można się z nim niestety napić, dlatego że sku***el dba o zdrowie i chodzi wcześnie spać – powiedział Jan Nowicki, wywołując konsternację u prowadzącego, który przestraszył się i na głos zastanawiał, czy nie zdejmą zaraz programu z anteny. Jan Nowicki zmarł nad ranem 7 grudnia 2022 roku, miał 83 lata.

Jan Nowicki nie żyje
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze