Ale impreza

Kulisy wieczoru kawalerskiego Lewandowskiego! "Od razu obsiadło ich ze trzydzieści kobiet, każda wyglądająca jak króliczek Playboya"

2022-10-12 16:36

Robert Lewandowski potrafi nieźle zaszaleć? Choć nie robi tego często, to wiemy, że takie są fakty! Jest znakomitym przykładem tytanu pracy, ale każdy potrzebuje czasem chwili, by nieco odreagować. O kulisach wieczoru kawalerskiego Roberta Lewandowskiego opowiedział Sławomir Peszko w swojej książce "Peszkografia", której premiera będzie miała miejsce już niedługo.

Sławomir Peszko to świetny kolega Roberta Lewandowskiego. Przez lata wspierali się na swojej piłkarskiej drodze. Nic dziwnego, że pojawił się na jego wieczorze kawalerskim. W swojej autobiografi, która ukaże się już niedługo, opowiedział o kulisach tego spotkania. Na każdym kroku piłkarzom towarzyszyli paparazzi. Fotoreporterzy próbowali uchwycić najlepsze momenty wieczoru, ale na drodze stanął im ochroniarz. - Zahamowaliśmy, a „Szyna” wyskoczył na ulicę i bezczelnie stanął przed fiatem. Dzięki temu nie niepokojeni mogliśmy wybrać się do… McDonalda - czytamy w nowej książce wydawanej przez "SQN".

Kulisy wieczoru kawalerskiego Lewandowskiego. "Nie graliśmy w ich lidze"

Robert Lewandowski spędził swój wieczór kawalerski przez trzy dni. Byli m.in. w ogromnym aquaparku, zwiedzali Monako, choć nie trafili tam do kasyna. Wynajęli nawet w wielkim klubie Le Baoli w Cannes.

Sławomir Peszko zajrzał do kieliszka i mocno się przestraszył. Wszystko się nagrało

– O k***a… – jęknęliśmy po grubym wejściu czterech Arabów. Gdy pojawili się w klubie, cristale i moëty zaczęły latać w powietrzu, do tego zrobiono im pokaz fajerwerków, przyniesiono tace z dzikami czy innymi sarnami. Od razu obsiadło ich ze trzydzieści kobiet, każda wyglądająca jak króliczek Playboya. Nie wiem, ile szejkowie wydali tamtego wieczora, ale na pewno nie graliśmy w ich lidze - czytamy we fragmencie książki "SQN".

Peszkografia - książka Sławka Peszki

i

Autor: SQN / Materiały prasowe Peszkografia - książka Sławka Peszki
Kibice Realu zapytani o Złotą Piłkę dla Lewandowskiego. Jednoznaczna odpowiedź
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze