Robert Lewandowski

i

Autor: Andrzej Lange Robert Lewandowski cieszy się po zdobytej bramce w meczu Rumunia - Polska 0-3

Lewandowski mocno wsparł WOŚP. Ktoś zje kolację z kapitanem za 100 tysięcy!

2017-01-28 9:31

Robert Lewandowski postanowił mocno zaangażować się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przez większą część stycznia można było licytować kolację dla dwóch osób w towarzystwie kapitana reprezentacji Polski. W piątek w południe aukcja została zakończona, a zwycięzca za posiłek z "Lewym" przekaże na cele charytatywne aż sto tysięcy złotych!

Robert Lewandowski mocno zaangażował się w tegoroczną zbiórkę WOŚP. Najpierw wraz z żoną Anią wrzucili pieniądze do puszek, czym pochwalili się za pośrednictwem portali społecznościowych. Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej postanowił pójść za ciosem. Zaoferował na aukcji charytatywnej kolację dla dwóch osób w swoim towarzystwie. Warunkiem była oczywiście największa kwota w licytacji. Rozstrzygnięta została ona w piątek 27 stycznia punktualnie o godzinie 12:00.

Trzeba przyznać, że przedsięwzięcie okazało się być ogromnym sukcesem. Zwyciężyła osoba o nicku "bbajka". Za możliwość konsumpcji posiłku w towarzystwie najlepszego polskiego piłkarza zapłaci ona ponad sto tysięcy złotych (dokładnie 101 301 złotych). Na kolację zwycięzca aukcji może zabrać dowolnie wybraną przez siebie osobę. Do spotkania dojdzie w terminie, który zostanie dopiero ustalony. Wydaje nam się, że na stu tysiącach wydatek się skończy, ponieważ rachunek zapłaci zapewne Lewandowski.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze