Lewandowski mocno wsparł WOŚP. Ktoś zje kolację z kapitanem za 100 tysięcy!

2017-01-28 9:31
Robert Lewandowski
Autor: Andrzej Lange Robert Lewandowski cieszy się po zdobytej bramce w meczu Rumunia - Polska 0-3

Robert Lewandowski postanowił mocno zaangażować się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Przez większą część stycznia można było licytować kolację dla dwóch osób w towarzystwie kapitana reprezentacji Polski. W piątek w południe aukcja została zakończona, a zwycięzca za posiłek z "Lewym" przekaże na cele charytatywne aż sto tysięcy złotych!

Robert Lewandowski mocno zaangażował się w tegoroczną zbiórkę WOŚP. Najpierw wraz z żoną Anią wrzucili pieniądze do puszek, czym pochwalili się za pośrednictwem portali społecznościowych. Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej postanowił pójść za ciosem. Zaoferował na aukcji charytatywnej kolację dla dwóch osób w swoim towarzystwie. Warunkiem była oczywiście największa kwota w licytacji. Rozstrzygnięta została ona w piątek 27 stycznia punktualnie o godzinie 12:00.

Trzeba przyznać, że przedsięwzięcie okazało się być ogromnym sukcesem. Zwyciężyła osoba o nicku "bbajka". Za możliwość konsumpcji posiłku w towarzystwie najlepszego polskiego piłkarza zapłaci ona ponad sto tysięcy złotych (dokładnie 101 301 złotych). Na kolację zwycięzca aukcji może zabrać dowolnie wybraną przez siebie osobę. Do spotkania dojdzie w terminie, który zostanie dopiero ustalony. Wydaje nam się, że na stu tysiącach wydatek się skończy, ponieważ rachunek zapłaci zapewne Lewandowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze