Jakub Kwiatkowski

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Kwiatkowski

Wszystko jasne?

Media podały nowe szczegóły w sprawie zwolnienia Kwiatkowskiego! Nowe informacje wychodzą na jaw!

2023-12-09 11:49

Zwolnienie Jakuba Kwiatkowskiego ze struktur PZPN było bardzo kontrowersyjną i szeroko omawianą decyzją przed media i kibiców. Teraz media podały, w jakich okolicznościach miało dojść do podjęcia decyzji. Wszystko staje się coraz bardziej jasne!

Jakub Kwiatkowski został zwolniony z funkcji rzecznika i team managera reprezentacji Polski, co spotkało się z bardzo mieszanymi uczuciami wśród kibiców i całego środowiska piłkarskiego w Polsce. Portal "WP SportoweFakty" podał szczegóły względem tego, jak miało dojść do usunięcia Kwiatkowskiego z funkcji. Coraz więcej szczegółów wychodzi na jaw!

Jakub Kwiatkowski zwolniony. Wychodzą wszelkie kulisy

Według informacji "WP SportoweFakty", Kwiatkowski o decyzji PZPN dowiedział się we wtorek, kiedy przebywał w siedzibie związku. Doszło wtedy do spotkania między nim a Łukaszem Wachowskim, Cezarym Kuleszą i Tomaszem Kozłowskim. Trzy dni później, Kwiatkowski miał otrzymać wypowiedzenie. Na zwolnienie Kwiatkowskiego mieli zareagować już piłkarze reprezentacji Polski, którzy ponoć mieli być bardzo zdziwieni decyzją pikarskiej centrali. Sam Kwiatkowski miał otrzymać podziękowania i słowa wsparcia od licznych osób z kręgu kadry. Piłkarze mają też mieć za złe Michałowi Probierzowi, że podjął właśnie taką decyzję względem rzecznika i team menagera reprezentacji Polski.

Jan Tomaszewski grzmi na reprezentację
Najnowsze