Fernando Santos

i

Autor: Cyfrasport Fernando Santos

Nowe informacje!

Media poinformowały, kto zostanie asystentem Santosa! Saga dobiega końca, jest nazwisko!

2023-03-08 19:27

Saga z asystentem selekcjonera reprezentacji Polski, Fernando Santosa, trwała przez ostatnie tygodnie i wiele wskazuje na to, że dobiega końca. Sebastian Staszewski z "Interii" poinformował, że decyzja w sprawie tego, kto zostanie asystentem została już podjęta i jedyne, na co czekamy, to oficjalny komunikat. Znamy już nazwisko Polaka, który będzie asystował Santosowi w jego przygodzie z reprezentacją "Biało-Czerwonych".

Fernando Santos miał już ostatecznie podjąć decyzję w sprawie tego, z kim chce pracować w reprezentacji Polski. Mimo że pojawiła się giełda nazwisk osób, które miałyby podjąć się roli bycia asystentem selekcjonera, to sam Portugalczyk miał już postawić na jedno nazwisko, na które ma napierać w kontekście rozmów z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Czy rzeczywiście możemy zacząć mówić, że saga z asystentem selekcjonera dobiega końca?

Media: Fernando Santos podjął decyzję w sprawie asystenta. Postawi na byłego reprezentanta Polski

Wiele wskazuje na to, że Fernando Santos postawił na swoim i jego asystentem w reprezentacji Polski zostanie były kadrowicz i były snajper FC Porto, Grzegorz Mielcarski. Jak poinformował Sebastian Staszewski z "Interii", negocjacje w sprawie zatrudnienia Mielcarskiego są w ostatniej fazie, a sam Santos bardzo naciska na to, aby to właśnie on dołaczył do sztabu reprezentacji.

- Grzegorz Mielcarski jest coraz bliżej pracy w reprezentacji Polski. Jak słyszę, negocjacje z PZPN są już w decydującej fazie. Na zatrudnienie swojego byłego podopiecznego naciska Fernando Santos. napisał Sebastian Staszewski na swoich mediach społecznościowych.

Sonda
Czy z Fernando Santosem Polska odniesie sukces?
Listen on Spreaker.
Najnowsze