Na jaw wyszły plany Michniewicza przed mundialem w Katarze. Reprezentacja Polski zrobi to na PGE Narodowym

2022-05-17 16:28
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Przed reprezentacją Polski wyjątkowo intensywne miesiące. Polacy już w czerwcu zaczną rywalizację w Lidze Narodów UEFA, a pod koniec roku zagrają w mistrzostwach świata w Katarze. Na jaw wyszło, co zamierza zrobić kadra tuż przed wyruszeniem na światowy czempionat. Na jaw wyszły plany Czesława Michniewicza.

Reprezentacja Polski w piłkę nożną ma przed sobą wyjątkowo intensywny czas. Przed Polakami Liga Narodów, w której trakcie Czesław Michniewicz będzie starał się wytypować drużynę, która pojedzie na mistrzostwa świata w Katarze. Okazuje się, że sam Michniewicz ma jeszcze jeden plan, który będzie chciał zrealizować przed mistrzostwami świata. Mowa o starciu towarzyskim, które ma być rozegrane w PGE Narodowym. 

Czesław Michniewicz ogłosił powołania do reprezentacji Polski! Tak zagramy w Lidze Narodów

Reprezentacja Polski zagra mecz towarzyski przed mundialem. Wszystko wyszło na jaw

Jak podaje Tomasz Włodarczyk z "meczyków.pl", reprezentacja Polski będzie mierzyć się z kimś z grona Chile, Kolumbia, Peru i Kostaryka przed mistrzostwami świata w Katarze. Przygotowania mają obejmować więc rywali, z którymi w grupac eliminacyjnych mierzyła się Argentyna, bądź Meksyk. 

- Chile, Kolumbia, Peru i Kostaryka - z którymś z tych rywali najprawdopodobniej zagramy mecz towarzyski przed wylotem do Kataru. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Narodowym - napisał Tomasz Włodarczyk za pośrednictwem swojego profilu na portalu społecznościowym Twitter.

Włosi chcieli zabrać Nicolę Zalewskiego! Mógł zrobić tylko jedno, prawda wyszła na jaw

Aby zobaczyć zdjęcia Czesława Michniewicza, przejdź do galerii poniżej.

Terminarz grupy C na MŚ w Katarze. Terminarz Polski w fazie grupowej MŚGrupa C

  • Polska - Meksyk (22 listopada)
  • Argentyna - Arabia Saudyjska (22 listopada)
  • Polska - Arabia Saudyjska (26 listopada)
  • Argentyna - Meksyk (26 listopada)
  • Polska - Argentyna (30 listopada)
  • Arabia Saudyjska - Meksyk (30 listopada)
Sonda
Czy lubisz Czesława Michniewicza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze