Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Nie uwierzycie, jak zaczęła się konferencja Paulo Sousy. Prawdziwe JAJA, nie możemy się pozbierać, zdjęcie mówi wszystko (FOTO)

2021-05-17 11:31

Paulo Sousa ogłosi dziś szeroką kadrę, która będzie reprezentować nas na mistrzostwach Europy. Oczekiwania na pojawienie się portugalskiego szkoleniowca, a wraz z nim powołanych na turniej, zostały umilone zabawnym akcentem humorystycznym. To, co wymyśliły osoby odpowiedzialne za organizację wydarzenia, przebiło wszelkie oczekiwania. Nie da się ukryć, że takiego początku tak podniosłego wydarzenia dla polskiej piłki nie mógł się spodziewać nikt.

Paulo Sousa odsłoni dziś karty i przedstawi tysiącom Polaków decyzję w sprawie tego, kto może pojechać na mistrzostwa Europy w czerwcu. Zanim jednak były piłkarz Sportingu i BVB przedstawi listę wybrańców desygnowanych na europejski czempionat, organizatorzy jego konferencji postarali się, aby na ustach niejednego polskiego kibica pojawił się uśmiech. Zapowiedź wydarzenia rozbraja i z miejsca stała się prawdziwym hitem internetu.

Konferencja prasowa Paulo Sousy TRANSMISJA NA ŻYWO. Powołania zawodników na EURO 2021 STREAM LIVE ONLINE. Paulo Sousa konferencja OGLĄDAJ TUTAJ

Konferencja Paulo Sousy zaczęła się od humorystycznego akcentu. Organizatorzy przebili samych siebie

Tuż przed dzisiejszym wydarzeniem, organizatorzy konferencji postanowili pokazać animację, prezentującą retro ekran komputera, na którym największe zainteresowanie wzbudził bez wątpienia otwarty komunikator Gadu-Gadu, na którym mogliśmy zaobserwować nazwiska pięciu piłkarzy: Grzegorza Krychowiaka, Wojciecha Szczęsnego, Roberta Lewandowskiego, Kamila Glika i Piotra Zielińskiego. Możemy mieć więc pewność, że selekcjoner postawi na tych graczy w naszej kadrze na mistrzostwa Europy. W pewnym momencie, na ekranie zaczął się przewijać także wątek Bartosza Bereszyńskiego, a więc obrońca Sampdorii też może być brany za "pewniaka" względem gry w czerwcu. Oprócz nazwisk naszych graczy w komunikatorze znaleźć możemy pliki o wszystko mówiącej nazwie "Rosja - Analiza", "Islandia - Analiza" i plik pdf podpisany jako "plan zgrupowania" oraz dokument "rozmówki polsko-portugalskie"

Konferencja Paulo Sousy NA ŻYWO w INTERNECIE. Relacja LIVE powołania Sousy na Euro 2021

DON KASJO-PARKE: KTO WYGRAŁ? (Reżyser Życia, Kubańczyk, Ola Ciupa...)

Kto pojedzie na Euro? Sousa ogłosi dziś skład drużyny

O tym, kto pojedzie na mistrzostwa Europy, przekonamy się, oglądając dzisiejszą konferencję trenera reprezentacji Polski, która zaplanowana jest na godzinę 12. Największą ciekawość budzi wątek Tomasza Kędziory w kadrze, który nie dostał powołania na ostatnie mecze eliminacyjne mundialu w Katarze, mimo że jest podstawowym obrońcą Dynama Kijów, z którym zdobył w tym sezonie tytuł mistrzowski. Inną kwestią jest znalezienie następcy dla Krzysztofa Piątka.

pulpit PZPN

i

Autor: youtube.com/ŁączyNasPiłka
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze