Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa otrzymał prawdziwy cios. Kibice Flamengo mają go dość, wymowny protest

2022-05-29 22:05

Kariera Paulo Sousy ponownie wisi na włosku. Podobnie jak w reprezentacji Polski, we Flamengo ma on spore problemy. Drużyna zawodzi oczekiwania kibiców, a ci tracą cierpliwość. Nie ukrywają już swojego niezadowolenia, a Sousa otrzymał prawdziwy cios. Kibice Flamengo jasno pokazali, że mają go dość. Zorganizowali wymowny protest.

Flamengo wyciągnęło Sousę z reprezentacji Polski w trakcie jego kontraktu i wydaje się, że popełniło ogromny błąd. W Polsce nikt nie tęskni za portugalskim dezerterem, który więcej mówił niż robił. Z kolei Biało-Czerwoni pod wodzą Czesława Michniewicza awansowali do mundialu. Sousa myślał, że kontrakt w Brazylii będzie jego życiową szansą, jednak już po kilku miesiącach jest blisko klęski. Atmosfera wokół niego jest fatalna, a Flamengo zawodzi. Zarówno kibice, jak i eksperci mają dość pracy Portugalczyka. Od dłuższego czasu jawnie wyrażają niezadowolenie, jednak zaczęli także działać. Przed derbami z Fluminense sympatycy "Rubro-Negro" zorganizowali protest, na którym domagali się zwolnienia niechcianego trenera!

Były szef Roberta Lewandowskiego wbija szpilę. Bolesna wypowiedź, ma nadzieję na jego zatrzymanie?

Polscy kibice przekonali się o umiejętnościach Sousy

Sousa otrzymał prawdziwy cios. Kibice mają go dość

Już w niedzielę (29 maja) o godzinie 23:00 dojdzie do hitowego starcia Fluminense - Flamengo w ramach brazylijskiej Serie A. Fani drużyny prowadzonej przez Sousę mają tym większe powody do obaw, iż w tym sezonie przegrali już ze znienawidzonym rywalem w ramach Campeonato Carioca. Po 7 kolejkach ligowych "Flu" są też wyżej w tabeli. Flamengo zgromadziło zaledwie 9 punktów i z pewnością nie będzie faworytem derbów na Maracanie. Kibice postanowili zareagować i zaprotestowali przeciwko Sousie, a także działaczom klubu.

Kylian Mbappe zagrał Realowi na nosie. Po finale Ligi Mistrzów dostał soczystą odpowiedź

Sonda
Czy Paulo Sousa zostanie zwolniony z Flamengo?

Rozgoryczeni fani Flamengo zgromadzili się pod siedzibą klubu i głośno skandowali m.in.: "Fora Sousa". Domagają się zwolnienia trenera, a prezydent Rodolfo Landima i wiceprezes Marcos Braz obrywają za popieranie Sousy. Mówi się, że przedwczesne zwolnienie Portugalczyka kosztowałoby Flamengo sporo pieniędzy, co także nie podoba się kibicom. "Ile kosztuje odszkodowanie? Naród płaci" - takie hasło pojawiło się na jednej z flag podczas protestu. Wymowny był też moment, w którym protestujący machali białymi chusteczkami na pożegnanie Sousie.

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze