Paulo Sousa

i

Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Paulo Sousa zwrócił na to uwagę tuż przed meczem z San Marino. Istotna sprawa

2021-10-09 20:12

W sobotni wieczór reprezentacja Polski rywalizuje z San Marino w kolejnym meczu w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Zapowiada się przyjemny i efektowny wieczór w Warszawie, ale za tymi przypuszczeniami muszą pójść fakty. Przed pierwszym gwizdkiem na istotną kwestię uwagę zwrócił selekcjoner "Biało-czerwonych", Paulo Sousa.

San Marino oczywiście nie brzmi jak rywal, który mógłby sprawić Polsce jakiekolwik problem. Kilka tygodni temu "Biało-czerwoni" wygrali z nim na Półwyspie Apenińskim 7:1. Teraz mają zamiar powtórzyć efektowny występ w ofensywie, ale jednocześnie ustrzec się straty bramki. A zwłaszcza, że między słupkami stanie Łukasz Fabiański, który tym starciem żegna się z występami w biało-czerwonych barwach. Przed pierwszym gwizdkiem w rozmowie z "TVP Sport" głos zabrał selekcjoenr zespołu, Paulo Sousa.

Zobacz też: Polska - San Marino relacja na żywo

- Myślę, że mentalność będzie ważna. Żeby wszyscy czuli się świeżo, trzeba budować naszą zwycięską mentalność. Staramy się stwarzać wiele okazji w każdym meczu, przeciw każdemu rywalowi i to jest to, co chcę widzieć. Oczekuję wielkiego szacunku dla naszych przeciwników i naszych fanów. Chcemy mieć wieczór z dobrym zwycięstwem i spisać się dobrze zarówno indywidualnie, jak i drużynowo - zwrócił uwagę Sousa podkreślając istotę zwycięskiej mentalności.

I dodał: - Zależy nam, aby rywalizacja o skład wewnątrz naszego zespołu była na coraz wyższym poziomie. Wierzę w swoich zawodników, chcemy, żeby wszyscy grali na odpowiednim poziomie i znali dynamikę naszej drużyny.

Jak widać zatem, również potyczka z San Marino niesie dla polskiej drużyny kilka naprawdę ciekawych i interesujących wątków. Kibicom pozostaje mieć nadzieję, że "Biało-czerwoni" nie zawiodą i zafundują wyłącznie pozytywnie show.

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze