Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Ważne słowa żony Lewandowskiego

Pilna porada Anny Lewandowskiej. Każdy powinien zwrócić na to uwagę, zero wątpliwości

2023-01-24 16:42

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się niezwykle ważną poradą. Trenerka i ukochana kapitana reprezentacji Polski przyznała, że jest jeden czynnik przy uprawieniu sportu, którego trzeba przestrzegać, aby móc zachować równowagę między zdrowiem psychicznym a fizycznym. Te słowa powinien wziąć sobie do serca każdy miłośnik sportu.

Anna Lewandowska postanowiła podzielić się niezwykle ważną poradą na swoich mediach społecznościowych. Trenerka, która związana jest z Robertem Lewandowskim powiedziała właśnie o bardzo ważnej rzeczy, z której powinni zdawać sobie zdawać sprawę wszyscy, którzy biorą się za uprawienie sportu. Słowa trenerki nie pozostawiają złudzeń, o to po prostu trzeba zadbać.

Anna Lewandowska zwróciła uwagę na ważne szczegóły. O to powinien zadbać każdy, kto zajmuje się sportem

Anna Lewandowska postanowiła powiedzieć o bardzo ważnej poradzie, która powinna być ważna dla każdego, kto uprawia sport. Ukochana żona Roberta Lewandowskiego zwróciła uwagę na fakt, że w momencie podejmowania się treningu powinniśmy zwrócić ważną uwagę także na regerację. Jak przekonuje, jest to ważne zarówno dla zdrowia fizycznego, jak i psychicznego.

- Pamiętajcie, że ważny jest balans pomiędzy aktywnością fizyczną a regeneracją i odpoczynkiem, by zachować zdrowie fizyczne i psychiczne. - napisała Anna Lewandowska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Anna Lewandowska

i

Autor: insatgram.com/annalewandowska
Sonda
Lubisz Annę Lewandowską?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze