Piotr Świerczewski wraca na ławkę trenerską! Poprowadzi warszawski klub

2020-01-20 20:43 KG
Piotr Świerczewski
Autor: eastnews Piotr Swierczewski

O Piotrze Świerczewskim znów jest głośno. Tym razem nie w kontekście kolejnej walki w formule MMA. Jak się okazuje, były reprezentant Polski w piłce nożnej wraca do trenowania. Popularny "Świr" został szkoleniowcem KTS Weszło. Tą sensacyjną wiadomością pochwalił się na Twitterze Krzysztof Stanowski.

Piotr Świerczewski przeżywa drugą młodość. Po występie w programie TVN "Agent Gwiazdy", emerytowany piłkarz zdecydował się sprawdzić w mieszanych sztukach walki. Na gali Free Fight Federation 2, pokonał w walce wieczoru Grega Collinsa. Po trzech emocjonujących rundach sędziowie jednogłośnie wybrali jako zwycięzce 47- latka. Teraz okazuje się, że Świerczewski nie zwalnia tempa i postanowił wrócić na ławkę trenerską. O tej rewelacji pochwalił się na Twitterze Krzysztof Stanowski, jeden z włodarzy klubu, który były piłkarz poprowadzi.

Drużyna KTS-U występuje w warszawskiej klasie A. W 13 dotychczasowych meczach zdobyła 31 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Do lidera rozgrywek - rezerw Hutnika Warszawa traci pięć "oczek". Dla 70- krotnego reprezentanta Polski jest to powrót na ławkę trenerską po kilku latach przerwy. Były zawodnik Olympique'u Marsylia pracował jako szkoleniowiec w Zniczu Pruszków, ŁKS-ie Łódź i Motorze Lublin. Później był też asystentem selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21, Marcina Dorny.

Najnowsze