Mistrz Bułgarii pożegnał Polaka. Życzy mu sukcesów w nowym klubie i na EURO

2020-01-20 20:26 MaSz
Jacek Góralski, Łudogorec Razgrad
Autor: East News Jacek Góralski w walce o piłkę w meczu Espanyol Barcelona - Łudogorec Razgrad

Wczoraj Jacek Góralski został piłkarzem Kajratu Ałmaty. Z wicemistrzem Kazachstanu związał się umową na trzy lata. Dziś Ludogorec Razgrad oficjalnie ogłosił rozstanie z pomocnikiem reprezentacji Polski i podziękował za występy w mistrzu Bułgarii. - Klub chciałby mu życzyć wielu sukcesów i dużych osiągnięć podczas mistrzostw Europy - czytamy na stronie byłego już klubu naszego kadrowicza.

Kontrakt z kazachskim klubem Góralski podpisał w Turcji. Na zgrupowaniu w Belek przebywa bowiem jego nowy pracodawca, a także Ludogorec. Mistrzowie Bułgarii dziś potwierdzili, że Polak odchodzi z klubu z Razgradu. - Pomocnik jest teraz oficjalnie częścią kazachskiej drużyny Kajrat Ałmaty - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie najlepszej bułgarskiej drużyny. - Klub jest jednym z najlepszych w azjatyckim kraju. Wszyscy w Ludogorcu chcieliby podziękować Góralskiemu za jego wkład w uzyskane wyniki przez 2,5 roku. Klub chciałby mu życzyć wielu sukcesów i dużych osiągnięć podczas mistrzostw Europy - napisano w oświadczeniu zamieszczonym na klubowej stronie.

Co osiągnął Góralski w Bułgarii? Sięgnął po dwa mistrzostwa, w sumie zagrał dla tej drużyny 93 mecze. Nie udało mu się tylko strzelić żadnego gola. Wprawdzie nie dane mu było zakwalifikować się do fazy grupowej Ligi Mistrzów, ale za to grał w trzech sezonach Ligi Europy. Co ciekawe, 29 stycznia w Belek dojdzie do meczu kontrolnego, w którym Ludogorcec zagra właśnie z Kajratem Ałmaty - nowym klubem naszego kadrowicza.

Najnowsze