Robert Lewandowski znajdzie się w logo całej Bundesligi?! Padła konkretna propozycja

2020-01-20 17:15 JWa
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski podczas meczu Bayernu Monachium

Robert Lewandowski jest chyba największą gwiazdą Bundesligi. Zawodnik Bayernu Monachium w każdym sezonie walczy o koronę króla strzelców, a jego zespół może liczyć na bramki zdobywane przez "Lewego" wręcz taśmowo. Bawarczycy, idąc tym tropem, postanowili zaproponować nowe logo rozgrywek. Miałby się w nim znaleźć właśnie kapitan reprezentacji Polski.

Bundesliga w miniony weekend wznowiła rozgrywki po przerwie świąteczno-noworocznej. Bayern Monachium w pierwszym spotkaniu mierzył się na wyjeździe z Herthą Berlin. Jednym z bohaterów tej rywalizacji okazał się po raz kolejny Robert Lewandowski. Napastnik ekipy z Bawarii i kapitan reprezentacji Polski strzelił gola i tym samym zrównał się z Timo Wernerem w klasyfikacji strzelców. Snajperzy do tej pory trafili po 20 razy. Niewykluczone, że w sezonie 2019/20 padnie rekord Gerda Muellera. Ikona niemieckiego futbolu w kampanii 1971/72 strzeliła 40 goli.

Jednak nie tylko gol przyciągnął uwagę obserwatorów. Jeden z fotografów złapał moment, w którym Robert Lewandowski popisuje się wspaniałą techniką i doskonale przyjmuje trudną piłkę. Ujęcie do złudzenia przypomina pozę z logo Bundesligi. Bayern postanowił rzucić więc, że mógłby to być nowy znak niemieckiej ligi.

"Hej, Bundesliga, potrzebujecie nowego logo?" - zapytano na twitterowym profilu klubu z Allianz Arena. Taka zmiana z pewnością spodobałaby się polskim kibicom!

Najnowsze