Jarosław Niezgoda

Autor: Portland Timbers Jarosław Niezgoda

Półfinały "MLS is Back". Sukces Portland Timbers. Niezgoda zagra w finale!

2020-08-06 14:57

Tak udanego początku w Ameryce zapewne się nie spodziewał. Jarosław Niezgoda po transferze za ocean ma bardzo obiecujący początek. Teraz klub polskiego napastnika - Portland Timbers zakwalifikował się do finału turnieju "MLS is back", który rozgrywany jest na Florydzie. Czy były as Legii Warszawa 12 sierpnia będzie cieszył się z pierwszego trofeum wygranego w Stanach Zjednoczonych?

Walka w turnieju "MLS is Back" weszła już w ostatnią fazę. Za nami pierwszy z półfinałów. Zwycięzca całego cyklu będzie reprezentował rozgrywki w Lidze Mistrzów strefy CONCACAF. W półfinale ekipa z Portland pokonała 2:1 Philadelphię Union, w szeregach której całe spotkanie rozegrał drugi z naszych napastników za oceanem - Kacper Przybyłko. Rywale w pierwszej połowie m.in. nie wykorzystali rzutu karnego. Sergio Santos spudłował fatalnie. Jego uderzenie poszybowała nad bramką Portland Timbers.

Hitowy transfer w polskiej lidze! Michał Kucharczyk wrócił do Ekstraklasy

Jarosława Niezgoda wszedł na boisko w 56. minucie. I pokazał się z dobrej strony. Na oficjalnym koncie klubu w mediach społecznościowych pokazano jedną z jego efektownych akcji, gdy ogrywa rywala przy linii bocznej. Następnie Polak będąc przed polem karnym popisał się zaskakującym zagraniem. Jego bilans w MLS to sześć występów, dwa gole i asysta. Rywalem Portland w finale będzie zwycięzca rywalizacji Orlando City - Minnesota United. Finał zaplanowano na 12 sierpnia.

Bramkarz polskiej kadry pod lupą zagraniczny klubów. Gdzie wyląduje Marcin Bułka?

QUIZ. (Nie)Zapomniani bohaterowie reprezentacji Polski. Poznasz byłych kadrowiczów?

Pytanie 1 z 10
W kadrze debiutował za kadencji Leo Beenhakkera. W meczu z Grecją (2:0) strzelił gola. Zagrał na EURO 2012. Kto to?