Kamil Glik

i

Autor: Cyfra Sport Kamil Glik

Rajski urlop Kamila Glika z najbliższymi. I do tego w towarzystwie mistrza świata!

2022-07-01 12:11

To już ostatnie dni „urlopowego nieróbstwa” ligowych i reprezentacyjnych piłkarzy; niektórzy z nich zresztą już weszli w reżim codziennych treningów i letnich przygotowań. Jednym z tych, którzy mają jeszcze okazje rozsmakowywania się w odpoczynku, jest Kamil Glik. Dzięki mediom społecznościowym kibice mieli okazję potowarzyszyć weteranowi polskiej kadry na Tureckiej Riwierze.

Słowo „weteran” w kontekście Kamila Glika brzmi zresztą nie najlepiej. Prawdą jest, że w ekipie z czerwcowego rozdania Czesława Michniewicza był najstarszy, ale przecież publicznie zadeklarował – również w rozmowie z „Super Expressem” - że na futbolową emeryturę bynajmniej się nie wybiera. - Praktycznie od pięciu lat pytacie mnie, kiedy kończę grę w reprezentacji. Na pewno kiedy na to przyjdzie czas i nie będę czuł takiego ognia, żeby przyjeżdzać na reprezentację i nie będę czuł, że nie mogę tej drużynie pomagać, to wtedy będzie czas, aby się nad tym zastanowić. Dopóki jednak mam ochotę tutaj przyjeżdżać, to dlaczego miałbym rezygnować z czegoś co mi sprawia przyjemność? - pytał niemal retorycznie.

Intymne chwile Anny i Roberta Lewandowskich. Pokazali to całemu światu, trenerka nie mogła powstrzymać uśmiechu

Swoje futbolowe baterie – o czym fani przekonać się mogli za sprawą jego małżonki, Marty – doświadczony stoper Biało-Czerwonych ładował w ostatnim czasie na tureckim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Można w tym przypadku mówić zresztą o „zlocie gwiazd polskiego sportu” w jednym miejscu; w hotelu i na plaży państwo Glikowie „wpadali” przecież między innymi na państwa Nowakowskich! Różnica między oboma znakomitymi zawodnikami jest z jednej strony na bardzo niewielka – znakomity siatkarz, dwukrotny mistrz świata, jest ledwie o parę miesięcy starszy od lidera naszej reprezentacyjnej defensywy futbolowej. Z drugiej – całkiem spora: Piotr Nowakowski już oficjalnie karierę skończył, a Kamil Glik wybiera się za cztery miesiące na mundial do Kataru!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze