Cudzoziemki skradły serca Polaków

i

Autor: Instagram Cudzoziemki skradły serca Polaków

Te zdjęcia topią lód

Reprezentanci Polski zakochani w cudzoziemkach. Zobaczcie GORĄCĄ galerię zdjęć!

2023-06-16 7:38

Mecz Polska - Niemcy na Stadionie Narodowym już dziś! Od dawna wiadomo, że zakochany piłkarz może grać znacznie lepiej od tego, który na miłość jeszcze czeka. Reprezentanci Polski, którzy grają na co dzień za granicą, nie zawsze są związani z rodaczkami. Czterech z nich miejscu poznało piękne kobiety, z którymi tworzą szczęśliwe związki. Związki z cudzoziemkami pozwalają im z pewnością szybciej poznać lokalną kulturę i obyczaje. Partnerki pochodzące zza granicy mają Wojciech Szczęsny, Tomasz Kędziora, Nicola Zalewski i Łukasz Skorupski.

W związku małżeńskim z Ukrainką jest Wojciech Szczęsny (33 l.). Marina Łuczenko, urodzona w Winnicy, mieszka jednak w Polsce od wielu lat, perfekcyjnie zna nasz język. Co więcej, robi nad Wisłą coraz większą, wokalną karierę. Serce Tomasza Kędziory (29 l.) skradła z kolei inna Ukrainka, Wiktoria Stecyk, dziś już Wiktoria Kędziora. Para poznała się w 2019 roku, kiedy Tomek grał w Dynamie Kijów. Dziś są już małżeństwem i mają dziecko.

Zagraniczne partnerki reprezentantów Polski

Od lat we Włoszech gra Łukasz Skorupski (32 l.). Bramkarz Bolonii swoje uczucia ulokował we Włoszce, Matilde Rossi. Małżeństwem są od 2017 roku, a spotykać zaczęli się dwa lata wcześniej. Piłkarz poznał Matilde, kiedy jeszcze grał w barwach Empoli. Z kolei Nicola Zalewski (21 l.), obrońca Romy i reprezentacji, urodził i wychował się we Włoszech, więc łatwo zgadnąć, że właśnie tam znalazł miłość. Partnerką młodego piłkarza jest obłędnie seksowna Nicol Luzardi.

MARINA - WOJTEK ŚWIETNIE BY SIĘ ODNALAZŁ W MUZYCE!
Sonda
Czy mecz Polska - Niemcy jest potrzebny?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze