Robert Lewandowski przesłuchany przez prokuraturę. Były agent Cezary Kucharski ZATRZYMANY [NOWE FAKTY]

2020-10-27 8:53 dao
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Wydarzenia w sporze Roberta Lewandowskiego z jego byłym agentem Cezarym Kucharski są bardzo dynamiczne. Jak poinformowało "TVP Info" Agent piłkarski w we wtorek został zatrzymany przez policję i niebawem mają mu zostać postawione zarzuty przez prokuraturę. Portal onet.pl donosi natomiast, że przesłuchany w tej sprawie został już Robert Lewandowski.

Lewandowski i Kucharski współpracowali od wielu lat i byli jednym z najpopularniejszych duetów piłkarz-agent w Polsce. Ale jak to w współpracy bywa, coś się rozpadło i panowie postanowili się rozejść. Nikt nie spodziewał się jednak, że sprawy potoczą się w tym kierunku, w którym skręciły niedawno. Kucharski wyjawił, a w zasadzie zarzucał piłkarzowi Bayernu Monachium, że ten jest mu winien 39 milionów euro, o czym szeroko rozpisywały się media w całej Polsce.

Były agent Roberta Lewandowskiego Cezary K. ZATRZYMANY! POWAŻNY zarzut

Doszło jednak do zaskakującego zwrotu akcji. We wtorkowy poranek pojawiły się informacje, że Cezary Kucharski został zatrzymany przez policję na polecenie Prokuratury Regionalnej w Warszawie, o czym poinformowało TVP Info. Marcin Saduś, rzecznik prokuratury przekazał, że sprawa dotyczy kierowania gróźb karalnych pod adresem "wybitnego polskiego piłkarza, byłego klienta i współpracownika zatrzymanego, celem zmuszenia pokrzywdzonego do zapłaty kwoty 20 mln euro na rzecz Cezarego K”.

Robert Lewandowski szantażowany przez Cezarego Kucharskiego? Potężne pieniądze. Ujawniamy kulisy

Portal onet.pl informuje natomiast, że przez śledczych przesłuchany został już Robert Lewandowski. Jak wynika z komunikatu wydanego przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie, aktualnie trwają przeszukania w miejscu zamieszkania oraz prowadzenia działalności gospodarczej przez zatrzymanego.

Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski
Najnowsze