Sebastian Szymański opuści Rosję?! Czesław Michniewicz wszystko zdradził. Jasny przekaz selekcjonera

2022-05-17 14:41
Sebastian Szymański
Autor: Cyfra Sport Sebastian Szymański

Czesław Michniewicz we wtorkowe popołudnie ogłosił powołania na najbliższe mecze reprezentacji Polski w Lidze Narodów. Na liście znalazł się między innymi Sebastian Szymański, który wciąż występuje w rosyjskim klubie. Okazuje się, że pomocnik w przyszłym sezonie do Dynama Moskwa może nie wrócić. Taką informacją podzielił się sam Michniewicz na spotkaniu z dziennikarzami.

Po tym jak Rosja zaatakowała Ukrainę, wielu zawodników występujących w rosyjskiej lidze, zdecydowało się na opuszczenie tego kraju i swoich dotychczasowych pracodawców. Jednym z piłkarzy, którzy zmienili klub po wybuchu wojny był Grzegorz Krychowiak. Pomocnik związał się z AEK Ateny i wiele wskazuje na to, że w Grecji zostanie na dłużej.

Czesław Michniewicz ogłosił powołania do reprezentacji Polski! Tak zagramy w Lidze Narodów

Szymański zmieni klub? Michniewicz się wygadał

Podobnego ruchu wymagano od Sebastiana Szymańskiego (Dynamo Moskwa) oraz Macieja Rybusa (Lokomotiw Moskwa). Sprawa skomplikowana była przede wszystkim z lewym obrońcom, który ma żonę Rosjankę i rodzinne życie ułożył sobie w Moskwie. Nie można więc się dziwić, że nie kwapił się do opuszczenia Rosji.

Włosi chcieli zabrać Nicolę Zalewskiego! Mógł zrobić tylko jedno, prawda wyszła na jaw

Sonda
Czy Sebastian Szymański powinien opuścić Rosję?

Michniewicz o przyszłości Szymańskiego. Może dojść do zmiany

Ale w przypadku Szymańskiego zbyt wielu argumentów przeciwko takiemu rozwiązaniu nie było. Jednak skrzydłowy do tej pory występuje w lidze rosyjskiej. Niedawno pojawiały się plotki, że reprezentant Polski może trafić do La Liga, a zainteresowanie zawodnikiem miały wyrażać Betis Sewilla oraz Real Sociedad. Niewykluczone, że Szymański niebawem zmieni klub.

A zdradził to Czesław Michniewicz na spotkaniu z dziennikarzami, o czym informuje Sebastian Staszewski. - Na zgrupowanie przyjedzie spakowany. Zabiera z Rosji wszystkie rzeczy i raczej tam nie wróci. W meczu z Walią może nie zagrać, bo ma wcześniej finał Pucharu Rosji, ale w kolejnych spotkaniach biorę go pod uwagę - powiedział Michniewicz cytowany przez dziennikarza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze