Paulo Bento

i

Autor: AP PHOTO Paulo Bento

Zaskakujące wieści

Szokujący zwrot w sprawie nowego selekcjonera! Jednak nie Paulo Bento? Tego nie ma w planach

2023-01-22 16:36

Szokujące wieści w sprawie nowego selekcjonera reprezentacji Polski! Cezary Kulesza oficjalnie ogłosił, że we wtorek (24 stycznia) odbędzie się jego konferencja, a od kilku dni mówiło się, że wybrańcem prezesa PZPN ma być Paulo Bento. Tomasz Włodarczyk przekazał jednak informację, która jest prawdziwym zwrotem akcji.

Poszukiwania nowego selekcjonera dobiegły końca. Cezary Kulesza doszedł do porozumienia z trenerem, który obejmie reprezentację Polski i już we wtorek przedstawi go kibicom i dziennikarzom. W grze o posadę byli m.in. Paulo Bento, Vladimir Petković i Herve Renard i wydaje się, że to wśród nich prezes PZPN szukał szkoleniowca. Kilka dni temu TVP Sport podało informację, że wybrańcem Kuleszy ma być Bento, a kibice zaczęli szykować się na kolejnego Portugalczyka w kadrze. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to takie pewne, o czym świadczy wiadomość przekazana przez Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki.pl.

Szokujący zwrot w sprawie nowego selekcjonera! Jednak nie Paulo Bento?

Dziennikarz zdradził zaskakujące szczegóły w programie "Pogadajmy o piłce", w którym gościł Bożydara Iwanowa, Rafała Kędziora i Janusza Basałaja. Dyskusja dotyczyła właśnie wtorkowej konferencji PZPN, a Włodarczyk powołał się na informacje Fabrizio Romano, który od pewnego czasu współpracuje z polskim portalem. - Agent Paulo Bento właśnie powiedział mu, że na razie nie ma planów przylotu do Polski - stwierdził. Romano to jeden z najbardziej rzetelnych dziennikarzy piłkarskich na świecie, a jego informacje są niezwykle skuteczne. Ta o agencie Bento może sugerować, że Polskę obejmie jednak inny trener.

"Przegląd Sportowy" próbował skontaktować się z Cezarym Kuleszą, ale ten odmówił komentarza, informując przy okazji, że bierze udział w spotkaniu, na którym kompletowany jest nowy sztab reprezentacji. Czas pokaże, czy we wtorek na PGE Narodowym zaprezentowany zostanie Bento, czy też inny szkoleniowiec. 

Sonda
Czy Paulo Bento to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji?
Paulo Bento selekcjonerem reprezentacji Polski? Jego rywale to Vladimir Petković i Fernando Santos
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze