Tomaszewski: Michniewicz, wyjaśnij 711 połączeń z Fryzjerem!

i

Autor: GRAFIKA SE Jerzy Kaczmarczyk

Tomaszewski wprost żąda od Michniewicza: "Czesiek, wyjaśnij 711 połączeń z Fryzjerem"!

2022-01-31 18:45

Nowym selekcjonerem reprezentacji został Czesław Michniewicz (52 l.), co budzi ogromne wątpliwości u Jana Tomaszewskiego (74 l.). Legendarny bramkarz wypomina Michniewiczowi 711 połączeń telefonicznych z szefem piłkarskiej mafii Ryszardem F. ps. „Fryzjer” i domaga się wyjaśnień.

„Super Express”: - Jak pan ocenia wybór Michniewicza?

Jan Tomaszewski: - Dla mnie to czarny dzień polskiej piłki. Pomijam kwalifikacje Cześka jako trenera, ale obawiam się, że międzynarodowa opinia publiczna bardziej skupi się na tych 711 telefonach i powiązaniach naszego selekcjonera z „Fryzjerem” niż na meczu z Rosją. Jeśli w 40-milionowym narodzie wybiera się osobę, która ma reprezentować nasz naród, to ten człowiek musi być niczym żona Cezara poza wszelkimi podejrzeniami. A na konferencji dziennikarze, którzy zadali to pytanie, zostali natychmiast skasowani przez prezesa Kuleszę, który zamknął ich słowami, żeby nie kopać się po kostkach, bo mamy wspólny cel - Rosję.

- Jeszcze na konferencji Michniewicz powiedział, że nie ma sobie nic do zarzucenia.

- Ależ wystarczy jedna rzeczy – zwrócić się do prokuratury, by opublikowała jego zeznania. A jeśli jest niewinny, to dlaczego sam się zgłosił do prokuratury, a nie poczekał na wezwanie. Dopóki, to nie będzie wyjaśnione, to przez dni do meczu z Rosją najważniejsze będzie to, by on udowodnił, że jest niewinny. Bo jednak 711 telefonów do Fryzjera o czymś świadczy. To bardzo poważna sprawa. Dopóki Czesiek nie zwróci się do prokuratury, żeby odtajniła jego zeznania, to będą dywagacje.

Jan Tomaszewski rozjechał Kuleszę i Michniewicza! Tak ostro jeszcze nie było, wymowne słowa [TYLKO U NAS]

Jan Tomaszewski masakruje PZPN! Mówi o donoszeniu, porównania do papieża | Futbologia

- Czyli prezes Cezary Kulesza mocno zaryzykował z decyzją?

- Kulesza nominując Cześka doprowadził do wojny polsko-polskiej i ona przesłoni wszystko! To nikomu niepotrzebne. Ale cóż, Kulesza miał takie prawo, zarząd podobno zatwierdził. To dla mnie drużyna Kuleszy a nie Michniewicza. Ja nie mówię o złym wyborze merytorycznym, ale prezes Kulesza powiedział, że to najlepszy wybór i tego mu życzę. Ale najlepszy wybór będzie wtedy, kiedy zostaną wyjaśnione 711 połączenia.

- Adam Nawałka byłby lepszy od Michniewicza?

- Stolarczyk, Skorża, Urban, Nawałka i Probierz – z tych pięciu jakby wybrał, to nie mielibyśmy dyskusji i nie dalibyśmy pożywki zagranicznym mediom. Nie będę się wypowiadał na temat metod szkoleniowych Michniewicza, poczekam na ten mecz. Życzę mu, żebyśmy wygrali z Rosją.

Potężna burza na konferencji z Michniewiczem. W tle afera korupcyjna. Trener straszył dziennikarza prokuraturą

Sonda
Czy Czesław Michniewicz będzie dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze