Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

O wszystkim powiedział!

Zbigniew Boniek zareagował na wybór Fernando Santosa. Jasne słowa byłego szefa PZPN!

2023-01-23 19:36

Zbigniew Boniek postanowił zareagowac na wiadomość o zatrudnienia Fernando Santosa w roli nowego trenera reprezentacji Polski. Były szef Polskiego Związku Piłki Nożnej w specjalnym wpisie na swoim Twitterze skomentował powołanie Portugalczyka w nowej roli i powiedział, co sądzi na ten temat. Ten krótki komentarz nie pozostawia wątpliwości.

Fernando Santos został nowym trenerem reprezentacji Polski. Portugalczyk został przedstawiony w tej roli przez szefa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Cezarego Kuleszę. Były szef polskiej centrali piłkarskiej, Zbigniew Boniek, skomentował fakt zatrudnienia Portugalczyka jednym, ale bardzo zrozumiałym komunikatem. 

Fernando Santos trenerem Polaków. Zbigniew Boniek komentuje

O kandydaturze Fernando Santosa mówiło się przez dłuższy czas w polskich mediach piłkarskich. Ostatecznie, gdy szkoleniowca przyłapano na lotnisku Okęcie w Warszawie jasnym stało się, że to najprawdopodobniej on zostanie szkoleniowcem polskiej drużyny. Fakt ten ostatecznie za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych potwierdził sam Cezary Kulesza, zapostował na swoim Twitterze zdjęcie z selekcjonerem, pisząc "do zobaczenia na konferencji na stadionie Narodowym". Na zdjęcie zareagował bardzo szybko były szef PZPN, Zbigniew Boniek, który zdaje się być zadowolony z wyboru.

- I miło - skomentował krótko wybór Cezarego Kuleszy Zbigniew Boniek.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze