NIESAMOWITE ciało ukochanej piłkarskiej legendy. Nie zgadniesz, ile ma lat! [ZDJĘCIA]

2020-01-17 15:36 MD
Martina Colombari
Autor: Instagram / martycolombari Martina Colombari

Znakomici piłkarze po zakończeniu kariery nie zawsze pozostają przy dbaniu o linię, a media obiegają ich zdjęcia z zapuszczoną sylwetką. Podobnie jest także z ich partnerkami, które z dala od blasku fleszy przestają trzymać formę. Zupełnie inny przypadek stanowi jednak Martina Colombardi, żona legendarnego obrońcy AC Milan i reprezentacji Włoch, Alessandro Costacurty. Po zdjęciach wręcz nie da się zgadnąć, ile ma lat!

"Billy'ego", jak kibice Rossonerich zwykli nazywać Costacurtę, żadnemu fanowi futbolu nie trzeba przestawiać. Piłkarz spędził niemal cała swoją karierę w Milanie, wyłączając roczne wypożyczenie do Monzy. Z zespołem z Mediolanu pięć razy sięgnął po Puchar Europy, natomiast siedmiokrotnie triumfował we Włoszech. Był także etatowym obrońcą reprezentacji swojego kraju, w barwach której wystąpił zarówno na mistrzostwach świata, jak i Europy.

I to właśnie w trakcie kariery piłkarskiej piłkarz poznał swoją żonę, Martinę Colombari. Para pobrała się w 2004 roku, a owocem ich związku jest syn Achille, ale kobieta dorobiła się wielkiej sławy już na długo przed tym jak poznała się ze sławnym graczem. W 1991 roku uzyskała bowiem tytuł Miss Włoch, dzięki czemu otwarła sobie bramy do sporej kariery. Zaczęła się spełniać zarówno w modelingu, jak i w branży filmowej.

Wyświetl ten post na Instagramie.
1.1.2020 🌈🌈🌈 Post udostępniony przez Martina Colombari (@martycolombari)

Choć kobietom wieku się oczywiście nie wypomina, to aż trudno uwierzyć, że Włoszka rocznikowo ma obecnie 45 lat! Figury z pewnością mogłaby pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka.

Najnowsze