Denis Tot

i

Autor: Instagram Denisa Tota Denis Tot

Bestialsko zamordowali gwiazdę sportu. Kopali go nieprzytomnego, wzruszające słowa podczas pogrzebu

2022-04-13 12:16

Do prawdziwej tragedii doszło w Macedonii Północnej. Przed jednym z klubów nocnych sportowiec został napadnięty przez kilku mężczyzn. Ci doprowadzili do jego śmierci, brutalnie bijąc go i kopiąc nawet, gdy był już nieprzytomny. Aresztowano dwójkę podejrzanych sprawców, trzecia osoba jest poszukiwana listem gończym.

Tłumy ludzi towarzyszyły we wtorek w ostatniej drodze Denisa Tota. Chorwacki piłkarz ręczny kilka dni temu został ciężko pobity przed jednym z klubów nocnych w Skopje. Policja aresztowała dwójkę domniemanych sprawców, za trzecim rozesłano list gończy - poinformowało ministerstwo spraw wewnętrznych Macedonii Północnej.

Zamordowali 27-letniego piłkarza ręcznego. Kopali go nieprzytomnego

27-letni Tot został zaatakowany, po krótkiej kłótni, przez grupę młodych ludzi przed klubem nocnym w Skopje. Zmarł wkrótce po przewiezieniu do szpitala na skutek odniesionych obrażeń, nie odzyskawszy przytomności. Motywy tego brutalnego ataku są niejasne. Obrazy z kamer monitoringu sprzed lokalu pokazują, że sprawcy nadal zadawali Chorwatowi ciosy i kopali go, gdy ten leżał nieprzytomny na ziemi.

NIE PRZEGAP! Dickson Choto w specjalnej rozmowie z "Super Expressem": Chciałbym kiedyś wrócić do Legii!

Sonda
Czy zabójcy Denisa Tota powinni zostać surowo ukarani?

Wzruszające słowa podczas pogrzebu

"Należy mu podziękować za bycie synem, sportowcem i człowiekiem. Nie możemy mu podziękować osobiście, ponieważ odszedł za wcześnie, ale trzeba to zaakceptować" – powiedział ksiądz na pogrzebie tragicznie zmarłego Tota w rodzinnym Dakovie. Chorwat był piłkarzem ręcznym i pierwszy sezon grał w barwach zespołu Butel Skopje.

Policja o udział w zabójstwie podejrzewa trzy osoby. Dwie z nich, kobieta i mężczyzna, złożyły zeznania w obecności adwokata i trafiły do aresztu. Trzecia nadal przebywa na wolności i według ustaleń jako pierwsza uderzyła Tota. Pozostała dwójka kopała go w głowę, gdy Chorwat upadł.

NIE PRZEGAP! Kuriozalne sceny na Allianz Arenie. Kompletnie pijany kibic wparował na murawę, wywołał salwy śmiechu

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze