Gdy dowiedzieliśmy się, kim jest żona Kamila Syprzaka, jej ciało przestało być zagadką! Zajęcie wymagające krzepy

2022-01-20 17:14
Kamil Syprzak i Dagmara Syprzak
Autor: Instagram Kamil Syprzak i Dagmara Syprzak

Kamil Syprzak to postać, na której selekcjoner Patryk Rombel chce budować skład na przyszłoroczne mistrzostwa świata w piłce ręcznej w Polsce i Szwecji. Jeden z najbardziej doświadczonych kadrowiczów na co dzień pozostaje w związku małżeńskim z Dagmarą Syprzak. Niektórzy kibice zastanawiali się, jaki sekret kryje się za idealnym wręcz ciałem wybranki serca obrotowego. Wygląda na to, że kluczem do wyjaśnienia zagadki jest jej zawodowe zajęcie.

Dagmara Syprzak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych partnerek polskich szczypiornistów. Nie dość, że jest wyjątkowo piękna, a jej ciało od lat pozostaje wysportowane, to związana jest z czołowym reprezentantem biało-czerwonej kadry piłkarzy ręcznych. Na co dzień wraz z Kamilem Syprzakiem mieszka w Paryżu, gdzie wybranek serca występuje w barwach Paris Saint-Germain. Osobą pani Dagmary kibice zainteresowali się rzecz jasna przy okazji mistrzostw Europy w piłce ręcznej, na których podopieczni Patryka Rombla radzą sobie całkiem nieźle i zakwalifikowali się do drugiej rundy zmagań. Tymczasem niektórzy z kibiców zaczęli zastanawiać się, jaką receptę na taki wygląd ma Dagmara Syprzak. Odpowiedź związana jest z jej życiem zawodowym.

Trudne chwile w życiu prywatnym Patryka Rombla. Żona trenera polskich szczypiornistów została sama

Dagmara i Kamil Syprzakowie to sportowa para

Można śmiało powiedzieć, że sport i wysiłek fizyczny zajmują szczególne miejsce w życiu małżeństwa. Kamil Syprzak od lat należy do ścisłej światowej czołówki obrotowych. Tymczasem jego żona również zawodowo związała się ze sportem. Dagmara Syprzak to licencjonowana instruktorka pilatesu, a swoimi treningami często chwali się na Instagramie, gdzie jej zdjęcia robią prawdziwą furorę i wywołują spory szum. Sama zainteresowana stara się za pośrednictwem portalu społecznościowego zarażać innych sportową pasją oraz przekazywać ważne prawdy.

Tak grę Polaków na ME w piłce ręcznej ocenił Artur Siódmiak. Ważne słowa, odniósł się do ogromnego zamieszania

Dagmara Syprzak ma wysportowane ciało. Tak o nim mówi

Przy jednym ze zdjęć Dagmara Syprzak zamieściła kilka zdań na temat ciała i podejścia do niego. "Twoje ciało to twój najlepszy przyjaciel, nie porzucaj go. Ćwicz. Rośnij w siłę. Bo wraz ciałem rozwija się twój umysł. Zadbaj o nie z należytą starannością. Skoro już wiesz, jak bardzo jest ważne, wybieraj aktywność fizyczną mądrze, dostosowaną do twoich potrzeb, możliwości i celów. Nie powierzaj go w opiekę przypadkowej osobie. Nie bój się mówić „sprawdzam”. W końcu chodzi o Ciebie. Traktuj ciało jak swoją świątynie i nie wrzucaj do niej byle czego, a szybko przekonasz się, że ten przyjaciel będzie wiedział jak zadbać o Ciebie z wzajemnością" - napisała na portalu społecznościowym.

Polscy piłkarze ręczni oficjalnie przeproszeni! Skandal przed meczem z Niemcami odbił się głośnym echem

Dagmara Syprzak o Polsce

Wygląda na to, że państwo Syprzakowie całkiem dobrze radzą sobie za granicą. Jak podał portal polsatsport.pl wybranka serca szczypiornisty w stolicy Francji zapracowała sobie na własne studio treningowe, a wcześniej skończyła jedną z najbardziej renomowanych szkół instruktorskich pilatesu w Barcelonie. Oboje nie mają również problemu z komunikacją. - Biegle władamy językiem francuskim, więc nie czuje się tutaj jak turysta - powiedział w programie "Dzień Dobry TVN" jakiś czas temu Kamil Syprzak. Z kolei jego żona odniosła się do przyszłości. - Jest to nasz dom, faktycznie, ale myślę, że będziemy chcieli wrócić do Polski. Ja równie dobrze mogę mieszkać w innym miejscu, ważne żeby z moim mężem - skomentowała.

Sonda
Czy podoba Ci się Dagmara Syprzak?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze