Montpellier - Łomża Vive Kielce TV NA ŻYWO. Montpellier - Vive Kielce LIVE ONLINE TRANSMISJA? Montpellier - Vive Kielce 12.05.2022 GDZIE OGLĄDAĆ? Montpellier - Vive NA KTÓRYM KANALE?

2022-05-12 20:10
Łomża Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Łomża Vive Kielce

Montpellier - Łomża Vive Kielce TV NA ŻYWO. Montpellier - Vive Kielce LIVE ONLINE TRANSMISJA? Montpellier - Vive Kielce 12.05.2022 GDZIE OGLĄDAĆ? Montpellier - Vive NA KTÓRYM KANALE? Rozpoczyna się kluczowy moment sezonu dla Łomży Vive Kielce. Mistrzowie Polski w czwartkowy wieczór rozpoczną walkę o wyjazd do Kolonii i o przedłużenie marzeń na zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Zadanie przed kielczanami jest trudne, ale wszyscy w klubie wierzą, że misja zakończy się sukcesem. Montpellier - Vive Kielce GDZIE OGLĄDAĆ? Montpellier - Vive TV NA ŻYWO.

Montpellier - Łomża Vive Kielce TV NA ŻYWO. Montpellier - Vive GDZIE OGLĄDAĆ DZISIAJ?

Łomża Vive Kielce w pierwszej fazie Ligi Mistrzów, a więc w fazie grupowej spisała się rewelacyjnie. Choć kielecki klub nie uniknął kilku wpadek, nie przeszkodziło to w wygraniu grupy z trudnymi rywalami, bo mistrzowie Polski mierzyli się m.in. z PSG czy Barceloną. Ze wszystkimi zespołami wygrali przynajmniej jeden raz, a klub z Katalonii udało się pokonać nawet dwukrotnie, co było ogromnym osiągnięciem. W Kielcach rozbudziło to jedynie apetyty, ale to co najważniejsze wydarzy się tak naprawdę w najbliższym tygodniu. W czwartkowy wieczór Łomża Vive rozpocznie bój o udział w Final Four Ligi Mistrzów. Kielczanie w ćwierćfinale trafili na francuskie Montpellier, z którym w ostatnich latach grało się im naprawdę trudno. Zespół ze świętokrzyskiego w ostatnich pięciu spotkaniach przeciwko Francuzom przegrał aż czterokrotnie.

Montpellier - Vive Kielce LIVE ONLINE  TRANSMISJA 12.05.2022. Montpellier - Vive NA KTÓRYM KANALE?

Według Grzegorza Tkaczyka faworytem są jednak kielczanie. - Myślę, że jeśli chodzi o procenty, to będzie 60 do 40 na korzyść Łomży Vive. Montpellier jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem i to pokazały ostatnie lata rywalizacji z kielczanami. Dla mistrzów Polski były to bardzo trudne przeprawy, też Montpellier eliminowało Łomżę Vivę z Ligi Mistrzów i jest się kogo obawiać. Na korzyść zespołu trenera Dujszebajewa przemawia bardzo długa ławka, głębia składu i fakt, że gramy pierwszy mecz na wyjeździe - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" były reprezentant Polski.

Mecz Montpellier - Łomża Vive Kielce odbędzie się we czwartek 12 maja. Transmisja ze spotkania Montpellier - Łomżna Vive Kielce dostępna będzie na kanale Eurosport 1. Live online mecz będzie można obejrzeć w płatnej aplikacji Eurosport Player. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:45. Relacja z meczu Montpellier - Vive na żywo w Internecie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze