Adam Wiśniewski, piłka ręczna Polska

Autor: CYFRASPORT Adam Wiśniewski

MŚ w piłce ręcznej: Adam Wiśniewski: Bez horrorów byłoby nudniej

2015-01-20 22:33

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych po dramatycznej końcówce pokonała Rosję 26:25, odnosząc drugie zwycięstwo na mistrzostwach świata. - Jakoś nie możemy od początku wejść w mecz i od pierwszych minut zaprezentować naprawdę to, na co nas stać - powiedział po meczu skrzydłowy biało-czerwonych Adam Wiśniewski.

- Może gdybyśmy od razu prowadzili pięcioma bramkami, obyłoby się bez horrorów, ale wtedy piłka ręczna byłaby nudniejsza. Na meczu byli moi rodzice. Tata ma ponad 60 lat, więc może trzeba będzie dla jego zdrowia przestać z tymi horrorami - dodał Wiśniewski.

MŚ w piłce ręcznej: Polska pokonuje Rosję po wielkim horrorze! [WYNIK]

Zawodnik Orlen Wisły Płock zauważył także, że w grze zespołu Michaela Bieglera brakuje stabilizacji. - Gramy falami pięć minut dobrze, pięć minut źle. To się tak przeplata i chyba dlatego tak dziwnie wygląda nasza gra - podkreślił.

Kolejny mecz Polacy rozegrają w czartek z Arabią Saudyjską. Do tej pory zespół Bieglera ma na koncie dwa zwycięstwa (z Rosją i Argentyną) oraz porażkę z Niemcami.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!