PGE Vive Kielce - Vardar Skopje TV ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: PGE Vive - Vardar STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz PGE Vive - Vardar w TV na jakim programie

2019-11-16 15:53 DaO
Krzysztof Lijewski, PGE Vive Kielce
Autor: Cyfra Sport Krzysztof Lijewski

PGE Vive Kielce - Vardar Skopje TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Liga Mistrzów: PGE Vive - Vardar STREAM ONLINE LIVE Gdzie oglądać mecz PGE Vive - Vardar Na jakim programie TRANSMISJA. Sobotnia rywalizacja w Kielcach w ramach Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych będzie niewątpliwie prawdziwym hitem. Obrońcy tytułu przyjadą do stolicy Gór Świętokrzyskich osłabieni, ale i bojowo nastawieni. Czy mistrzowie Polski zdołają zgarnąć komplet punktów? Mecz PGE Vive - Vardar TRANSMISJA TV Gdzie obejrzeć mecz PGE Vive - Vardar STREAM LIVE w INTERNECIE.

PGE Vive - Vardar TV TRANSMISJA NA ŻYWO gdzie oglądać

Co prawda niemal w każdej kolejce Ligi Mistrzów dochodzi do bardzo ciekawej rywalizacji, ale rywalizacja PGE Vive Kielce z Vardarem Skopje to starcie, które rozpala nie tylko kibiców obu drużyn, ale wszystkich fanów szczypiorniaka. Zaledwie tydzień po starciu w stolicy Macedonii, Vardar przyjedzie do Kielc na rewanż. Pierwsze tegoroczne spotkanie obu drużyn było niebywale zacięte. Choć mistrzowie Polski pod koniec meczy mieli całkiem sporą przewagę, obie ekipy podzieliły się punktami, co nie ucieszyło ani Macedończyków, ani Polaków. Różnice punktowe między zespołami w grupie B są bardzo małe i tylko THW Kiel może być pewnym utrzymania pozycji lidera. Walka o drugie miejsce jest jednak niebywale zacięta.

PGE Vive - Vardar STREAM ONLINE w INTERNECIE. Gdzie oglądać mecz PGE Vive - Vardar w INTERNECIE

Dlatego też ewentualne zwycięstwo zespołu prowadzonego przez Talanta Dujszebajewa w Hali Legionów będzie bardzo cenne. - Jestem przekonany, że chłopaki pokażą klasę i wywalczymy zwycięstwo. Rywalizacja wkracza w decydującą fazę i każdy punkt jest na wagę złota - powiedział szkoleniowiec mistrzów Polski na łamach "Przeglądu Sportowego". Zadanie kielczanom może nieco ułatwić absencja jednej z gwiazd Vardaru. Do stolicy Gór Świętokrzyskich nie przyleciał Dainis Kristopans, a uraz nadal leczy Jose Guilherme de Toledo. To o tyle duży problem dla Macedończyków, że muszą poradzić sobie bez typowego prawego rozgrywającego.

Mecz PGE Vive Kielce - Vardar Skopje odbędzie się 16 listopada. TRANSMISJA z meczu PGE Vive Kielce - Vardar Skopje TV NA ŻYWO na kanale Canal+Sport. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Najnowsze