Polska - Słowenia O której godzinie mecz dzisiaj piłkarzy ręcznych 14.01 sobota MŚ Polska - Słowenia O której piłka ręczna dzisiaj 14 stycznia 2023 O której godzinie grają piłkarze ręczni dzisiaj

i

Autor: ART Service Polska - Słowenia O której godzinie mecz dzisiaj piłkarzy ręcznych 14.01 sobota MŚ Polska - Słowenia O której piłka ręczna dzisiaj 14 stycznia 2023 O której godzinie grają piłkarze ręczni dzisiaj

MŚ piłkarzy ręcznych

Polska - Słowenia O której godzinie mecz dzisiaj piłkarzy ręcznych 14.01 sobota MŚ Polska - Słowenia O której piłka ręczna dzisiaj 14 stycznia 2023

2023-01-14 17:02

Polska - Słowenia O której godzinie mecz piłkarzy ręcznych dzisiaj 14.01.2023 sobota MŚ Polska - Słowenia O której grają piłkarze ręczni dzisiaj 14 stycznia 2023. Polscy piłkarze ręczni już dzisiaj zagrają kolejny mecz, a ich rywalem będzie Słowenia. Na inaugurację mundialu po fascynującym widowisku Biało-Czerwoni ulegli nieznacznie mistrzom olimpijskim, Francuzom 24:26. Heroiczny bój przez 60 min trzymał w napięciu 10 tys. widzów, którzy ani przez chwilę nie żałowali gardeł! Przed nami bardzo ważny mecz ze Słowenią i też nie będzie łatwo. Sprawdź, o której piłka ręczna mecz dzisiaj 14.01 MŚ.

Mecz Polska - Słowenia dzisiaj zapowiada się bardzo ciekawy, a jego wynik będzie miał ogromne znaczenie. Nasi piłkarze ręczni walkę w MŚ zaczęli od porażki 24:26 z Francją, ale w starciu z mistrzami olimpijski zaprezentowali się całkiem dobrze. Czy sprostają Słowenii? Przed nami ważne spotkanie o cenne punkty, których biało-czerwoni bardzo potrzebują.

Polska - Słowenia O której godzinie mecz piłkarzy ręcznych dzisiaj MŚ 14 stycznia 2023 sobota

Polscy piłkarze ręczni w czasie MŚ mogą liczyć na wsparcie kibiców. – Bez nich, bez ich wsparcia, mogło być kiepsko, mogło się skończyć wyższym zwycięstwem Francuzów. Kibice ponieśli nas w tych najtrudniejszych momentach – jasno i dobitnie oświadczał po spotkaniu Tomasz Gębala, który wielokrotnie energicznymi gestami zachęcał fanów do włączania się w tworzenie wielkiego widowiska. – Kibice i zawodnicy to naczynia połączone. My chcemy nakręcić ich swoją grą, oni nakręcają nas swoim dopingiem – dodawał potężny zawodnik Industrii Kielce.

Polska - Słowenia O której godzinie grają piłkarze ręczni dzisiaj 14.01 MŚ w sobotę

Czy w meczu Polska - Słowenia kibice poniosą naszych piłkarzy ręcznych? – W ciężkich momentach widzowie deprymowali Francuzów, a nam dodawali skrzydeł. To był nasz ósmy zawodnik – powiedział Arkadiusz Moryto. Swoją drogą właśnie on kapitalnym trafieniem z 23. min sprawił, że Spodek eksplodował, niemal odlatując w kosmos! – Będziemy chcieli dostosować swój poziom do tego na trybunach – Michał Daszek, który niejedną wielką imprezę międzynarodową ma już w swym reprezentacyjnym CV, też był zafascynowany atmosferą na widowni. Polskich szczypiornistów cieszy wiadomość, że i na sobotni mecz ze Słowenią bilety zostały już dawno wyprzedane. – Przestały nas zadowalać ładne porażki... Chcemy wygrywać. Wiemy, że mamy ku temu skład i umiejętności. No i wielkie wsparcie trybun. A z tymi kibicami możemy wszystko! – zadeklarował odważnie Arkadiusz Moryto.

Polska - Słowenia O której godzinie piłka ręczna dzisiaj MŚ KIEDY grają piłkarze ręczni

Mecz Polska – Słowenia w MŚ piłkarzy ręcznych zostanie rozegrany w sobotę 14 stycznia 2023. Początek meczu Polska - Słowenia o godzinie 20.30. Transmisja z meczu Polska - Słowenia na TVP Sport oraz na platformie streamingowej Viaplay.

Najnowsze