Nie żyje gwiazda wrestlingu

30-letnia gwiazda sportu nie żyje! Sara Lee osierociła trójkę dzieci, tajemnicza śmierć zapaśniczki

2022-10-07 15:36

Tragiczne informacje napływają ze Stanów Zjednoczonych. Organizacja WWE i świat wrestlingu opłakuje gigantyczną stratę. Nie żyje Sara Lee, była zawodniczka największej zapaśniczej federacji globu. Osierociła trójkę dzieci. Co się stało?

Sara Lee była znaną zapaśniczką organizacji WWE. Sarah Weston, bo tak brzmiało prawdziwe imię i nazwisko zawodniczki, wygrała w przeszłości program "Tough Enough", podpisując kontrakt z największą organizacją świata, który opiewał w przeliczeniu na ponad milion złotych. Jeszcze kilka dni temu normalnie publikowała zdjęcia z siłowni w swoich mediach społecznościowych. Teraz organizacja WWE opłakuje tę wielką stratę. Federacja wrestlingu poinformowała za pośrednictwem social-mediów pożegnalny wpis po tajemniczej śmierci zawodniczki.

Legenda sportu otarła się o ŚMIERĆ! Spadł z kilku metrów, huknął głową o... stół [WIDEO]

30-letnia Sara Lee osierociła trójkę dzieci. Tajemnicza śmierć byłej gwiazdy WWE

Sara Lee miała jedynie 30 lat. WWE złożyło piękne kondolencje za pośrednictwem Twittera i Instagrama.

- WWE z wielkim smutkiem przyjęło informację o śmierci Sary Lee. Jako była zwyciężczyni programu "Tough Enough" była inspiracją dla wielu osób w świecie sportowej rozrywki. WWE składa kodolencje rodzinie, przyjaciołom i fanom zawodniczki - brzmi komunikat federacji opublikowany w mediach społecznościowych.

Nic nie wskazywało na to, by miało dojść do tragedii. Jeszcze kilka dni temu Sara Lee z dumą prezentowała kolejne zdjęcia z siłowni. Według informacji branżowych mediów od dłuższego czasu zmagała się z poważną chorobą. Jaką? Tego, niestety, nie wiadomo. Miała trójkę małych dzieci.

Były mistrz KSW wyprowadzony przez ochronę. Chciał się rzucić na pogromcę Najmana [WIDEO]

Sonda
Czy interesujesz się wrestlingiem?
Zakrwawiony Cieślak nokautuje na Knockout Boxing Night 24 w Lublinie | Koloseum
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze