Agnieszka Włodarczyk może być dumna ze swojego partnera! Prawdziwy „Ironman" bije rekordy

2021-09-21 16:25
Agnieszka Włodarczyk z brzuszkiem gotuje ukochanemu. Pokazała stylową kuchnię
Autor: Instagram

Związek Roberta Karasia i Agnieszki Włodarczyk od wielu miesięcy interesuje tysiące Polaków. Aktorka zaczęła spotykać się ze sportowcem w zeszłym roku, a w lipcu 2021 r. na świat przyszło ich dziecko. Utytułowany triathlonista z pewnością zapamięta ten rok, gdyż sukcesy w życiu prywatnym połączyły się ze znakomitymi wynikami sportowymi. Karaś pobił właśnie rekord świata!

Pochodzący z Elbląga Robert Karaś został rekordzistą świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Podczas zakończonych we wtorek zawodów w Leon w Meksyku, uzyskał czas 67 godzin 58 minut i jednej sekundy. Tym wynikiem pobił o ponad cztery godziny 40 minut rekord Niemca, Richarda Junga, który kilka tygodni temu we francuskim Colmar osiągnął rezultat 72:39.42.

Tak Anna Lewandowska nazwała męża przy wszystkich. Byliśmy w szoku, od razu pojawiły się uśmiechy

Zobacz zdjęcia dziecka Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia!

Zawody na dystansie pięciokrotnego Ironmana składają się z 19 km pływania, 900 km jazdy na rowerze, 211 km biegu. Co więcej, jak poinformowano w komunikacie, podczas rywalizacji na dużej wysokości w Meksyku zawodnicy musieli mierzyć się m.in. z potężną ulewą i gradobiciem, przez które organizatorzy musieli przerwać bieg. Dodatkowo miejsce rozgrywania tych zawodów charakteryzuje się też dużą wilgotnością.

Mariusz Pudzianowski pokazał się w towarzystwie tajemniczej kobiety. Jest zdjęcie, szczegóły porażają

- To było piekło. Nie da się tego porównać do żadnego innego biegu - przyznał Karaś, cytowany w komunikacie prasowym. Ma on w dorobku m.in. tytuły mistrza świata w podwójnym i potrójnym Ironmanie, a od teraz jest mistrzem i rekordzistą świata w pięciokrotnym Ironmanie. To powoduje ogromną dumę u jego partnerki, która pochwaliła się wszystkim na Instagramie.

Sonda
Interesujesz się triathlonem?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze