Tak Anna Lewandowska nazwała męża przy wszystkich. Byliśmy w szoku, od razu pojawiły się uśmiechy

2021-09-21 15:31
Robert Lewandowski ze Złotym Butem
Autor: YouTube/ FC Bayern München

Robert Lewandowski właśnie odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021. Polak był bezkonkurencyjny, bowiem zdobył aż 41 goli czym nie tylko zapewnił sobie nagrodę dla najlepszego strzelca ligowego w Europie, ale także pobił rekord Bundesligi w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie. Na gali wręczenia Złotego Buta pojawiła się m.in. Anna Lewandowska, która w niezwykły sposób nazwała swojego męża.

Robert Lewandowski od wielu sezonów zachwyca swoją skutecznością, ale w ostatnich latach wszedł na poziom osiągalny zaledwie przez najlepszych z najlepszych. Blisko zdobycia Złotego Buta Polak był już w 2020 roku, ale kilka meczów absencji i krótsze rozgrywki (Bundesliga rozgrywa mniej meczów niż pozostałe ligi z top 5 Europy) sprawiły, że Lewandowski w wyścig o miano najlepszego ligowego strzelca w Europie musiał ustąpić mającemu równie fantastyczną skuteczność Ciro Immobile. Rok później napastnik Bayernu, mimo problemów ze zdrowiem pod koniec sezonu, nie dał już szans swoim konkurentom. Strzelając 41 goli w Bundeslidze ustanowił rekord tych rozgrywek w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie i został najlepszym strzelcem w europejskich ligach. Teraz Polak nareszcie odebrał należną mu statuetkę na gali poświęconej specjalnie temu wydarzeniu. Przy polskim napastniku nie mogło zabraknąć jego żony, Anny Lewandowskiej, która zaskoczyła wszystkich słowami o swoim ukochanym.

Po tym wydarzeniu z udziałem Fabiańskiego, wielu kibicom pęknie serce! Tego nie da się już cofnąć

Anna Lewandowska nazwała w męża w niespodziewany sposób

Anna Lewandowska bardzo często towarzyszy Robertowi w trakcie najróżniejszych wydarzeń z jego udziałem. Nie inaczej było tym razem, a Robert Lewandowski w pięknych słowach wypowiedział się o swojej żonie, która od lat wspiera go we wspinaczce na piłkarskie szczyty. Później głos zabrała również sama Anna Lewandowska, która nie tylko wychwalała swojego męża, ale nazwała go w dość osobliwy sposób.

Cezary Kulesza skomentował sukces Lewandowskiego. O takich słowach marzy każdy piłkarz

 - Jestem bardzo dumna z Robiego, jest niesamowitą osobą, niesamowitym sportowcem, ojcem, przyjacielem i mężem – powiedziała Anna Lewandowska, używając zaskakującego zdrobnienia „Robi”, które wywołało uśmiechy na sali – Każdego dnia obserwuję, jak mocno trenuje, aby spełniać swoje marzenia. To niezwykle inspirujące, jestem z niego bardzo dumna – dodała.

Sonda
Czy Haaland wygra z Lewandowskim wyścig o koronę króla strzelców Bundesligi w sezonie 2021/2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze