Po tym wydarzeniu z udziałem Fabiańskiego, wielu kibicom pęknie serce! Tego nie da się już cofnąć

2021-09-21 14:39
Łukasz Fabiański
Autor: Cyfra Sport Łukasz Fabiański

Łukasz Fabiański przez wiele lat z dumą reprezentował Biało-czerwone barwy w kolejnych meczach reprezentacji Polski, niejednokrotnie stając się bohaterem poszczególnych meczów. Niestety, kariera reprezentacyjna golkipera dobiega końca i przed Łukaszem Fabiańskim został już tylko ostatni mecz w koszulce z orzełkiem na piersi. w meczu z San Marino "Fabian" zejdzie z murawy, żegnając się z kibicami i kolegami z kadry. Wiemy już, jak będzie wyglądało jego pożegnanie.

To już pewne! Przed Łukaszem Fabiańskim został jedyny, ostatni już mecz w reprezentacji Polski. Po tym, jak media obiegła informacja o tym, że golkiper broniący barw West Hamu zdecydował się zakończyć swoją przygodę w kadrze, wielu fanów Biało-czerwonych mogło poczuć wielki smutek. "Fabian" osobiście postanowił pożegnać się z fanami potwierdzając, że więcej nie wystąpi z orzełkiem na piersi, decydując się przy tym na piękne słowa i gest. Teraz fani będą mieli okazję po raz ostatni zobaczyć go na murawie w meczu Biało-czerwonych. Zgodnie z docierającymi informacjami, mecz Polski z San Marino w ramach eliminacji do zbliżających się mistrzostw świata będzie ostatnim, w jakim zobaczymy "Fabiana". 

Żona Krzysztofa Piątka pokazała się bez makijażu! Reakcja reprezentanta Polski mówi wszystko

Pożegnanie Łukasz Fabiańskiego na PGE Narodowym w Warszawie podczas spotkania z San Marino potwierdził Jakub Kwiatkowski zdradzając, czego będziemy mogli się spodziewać. - Jego pożegnanie będzie wyglądało tak samo jak to Łukasza Piszczka - zdradził rzecznik prasowy Polskiego Związku Piłki Nożnej w rozmowie z "TVP Sport". Łukasz Fabiański otrzyma więc specjalny upominek, najpewniej koszulkę reprezentacji oprawioną w antyramę, a pozostali piłkarze wykonają dla niego szpaler. Pożegnalny mecz Łukasza Fabiańskiego odbędzie się 9 października.

Sprawdźcie, jaki prywatnie jest Łukasz Fabiański, zaglądając do naszej galerii zdjęć, która znajduje się poniżej!

Swój debiut w reprezentacji Polski, Łukasz Fabiański zaliczył 28 marca 2006 roku, a więc ponad 15 lat temu. W tym czasie, golkiper reprezentujący obecnie barwy West Hamu United wystąpił z orzełkiem na piersi w 56. meczach. Oprócz 25. występów w meczach towarzyskich kadry Biało-czerwonych, Łukasz Fabiański miał okazję zagrać 4 mecze na mistrzostwach Europy oraz jedno spotkanie na mistrzostwach świata w 2018 roku, które odbyły się w Rosji.

Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta! Historyczna chwila dla Polaka, piękne obrazki [WIDEO]

Który z zawodników jest starszy?

Pytanie 1 z 10
Kto jest starszy? Sławomir Szmal, czy Mariusz Pudzianowski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze