Patryk Janasik

Ale przymierzył! Piłkarz Odry Opole z golem sezonu w pierwszej lidze?! [WIDEO]

2020-07-15 19:52

To bez wątpienia jeden z najpiękniejszych goli, jakie padły w tym sezonie na pierwszoligowych boiskach! W meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała piłkarz Odry Opole Patryk Janasik popisał się fantastycznym strzałem, po którym bramkarz Martin Polacek nie miał nic do powiedzenia. To trzeba zobaczyć!

Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała prowadzili pewnie 2:0 i wydawało się, że w pierwszych 45 minutach już nic się nie zmieni. Tuż przed przerwą piłka trafiła do szarżującego lewą stroną boiska Patryka Janasika. Wydawało się, że zawodnik z numerem "77" dośrodkuje, tymczasem popisał się genialnym, mierzonym uderzeniem. Nie było mowy o przypadku! W efekcie bramkarz Martin Polacek mógł wyłącznie odprowadzić piłkę wzrokiem... - Janasik po długim słupku... Ależ gol! - ekscytował się komentator Polsatu Sport Marcin Feddek.

Podbeskidzie Bielsko-Biała z awansem!

Janasik to piłkarz podstawowego składu w Odrze Opole. W meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała strzelił swojego drugiego gola w sezonie 2019/2020. Poprzednią bramkę zdobył w 26. kolejce Fortuna 1 Ligi, kiedy jego drużyna zremisowała na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:1.

QUIZ: Rozpoznasz żony słynnych polskich piłkarzy?

Pytanie 1 z 10
Ta pani to żona...
Celia Krychowiak

TRANSFEROWY HIT? Kamil Jóźwiak na celowniku legendarnego klubu

DLACZEGO TO ZROBIŁ? Wielki talent zamienił Atletico Madryt na Piasta Gliwice [WYWIAD]

ŚMIESZNA SYTUACJA Radosław Majdan zadał synkowi pytanie i dostał mistrzowską odpowiedź [ZDJĘCIE]

ZOBACZ pięknego gola Patryka Janasika w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Autor: Polsat Sport Patryk Janasik autorem pięknego gola w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała Link: Gol Patryka Janasika