Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Lewandowska zachwyciła

Anna Lewandowska wskoczyła w obcisły strój i pokazała krągłe pośladki. Ponętne ruchy przyciągają uwagę, fani wpadli w zachwyt

2023-01-19 14:45

Anna Lewandowska dzięki latom treningów ma sylwetkę, której pozazdrościć może jej wiele kobiet. Żona Roberta Lewandowskiego wciąż dba o siebie co nie może dziwić, gdyż wciąż spełnia się jako trenerka fitness. Niedawno na swoim profilu na Instagramie opublikowała nagranie, na którym obcisły strój podkreśla jej wyrzeźbione nogi i pośladki, co wywołało żywiołową reakcję fanów.

W ostatnim czasie w życiu rodziny Lewandowskich zaszło wiele zmian, a wszystko przez transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona. Anna Lewandowska szybko jednak odnalazła się w Hiszpanii, w której mieszkanie raczej zdaje się być przyjemniejsze, niż w Monachium. Większość wyzwań związanych z przeprowadzką raczej nie dotyczyło biznesów byłej karateczki, bowiem może ona je prowadzić z każdego miejsca na świecie. Anna Lewandowska chętnie korzysta z pięknych okoliczności przyrody w nowym miejscu zamieszkania i teraz postanowiła udać się na plażę, by nagrać specjalne wideo.

Anna Lewandowska pręży się na plaży, fani pieją z zachwytu

Anna Lewandowska ze sportem związana jest od dawna i w treningach nie przeszkodziły jej nawet zbytnio obie ciąże. Nawet będąc brzemienną żona Roberta Lewandowskiego brała udział w wielu zajęciach, oczywiście odpowiednio dobranych. Lewandowska dzięki temu szybko również odzyskiwała sylwetkę sprzed ciąży.

Jej sylwetka jest wzorem dla wielu kobiet, które korzystają z jej treningów oraz diet. Efekty wylanych litrów potu widać m.in. na niedawno opublikowanym wideo. Anna Lewandowska pląsa po plaży w jasnoniebieskim komplecie. Spodnie ściśle przylegają do ciała kobiety, podkreślając jej krągłe pośladki i wyrzeźbione nogi. Fani od razu zareagowali na nagranie i między zachwytami nad urodą żony Roberta Lewandowskiego jest wiele pytań o... sam strój, który bardzo przypadł do gustu fankom Anny Lewandowskiej. Wideo znajdziecie poniżej:

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze