Anna Lewandowska z babcią

i

Autor: Anna Lewandowska/Instagram

Anna Lewandowska wzruszająco żegna zmarłą babcię! Smutne słowa chwytają za serce [FILM]

2022-03-03 15:57

Trudne i smutne chwile przeżywa rodzina Lewandowskich. Kapitan reprezentacji Polski razem z ukochaną zrezygnowali z codziennych obowiązków, by pożegnać babcię Anny. Po kilku godzinach trenerka fitness opublikowała wzruszający wpis, w którym kieruje ważne słowa do babci. Pisze wprost o tęsknocie i braku sił, ale także o pójściu do anielskiej opery.

To był smutny i trudny dzień dla rodziny Lewandowskich. Kilka dni temu zmarła pani Jolanta Krzywańska, ceniona artystka, a prywatnie babcia trenerki fitness. W środę, 2 marca, w Łodzi odbył się jej pogrzeb. Nie mogło na nim zabraknąć kochającej wnuczki, która pojawiła się razem z mężem Robertem Lewandowskim, decydującym się na odpuszczenie środowego treningu. Po kilku godzinach Lewandowska zdecydowała się na pożegnanie ukochanej babci w poście na Instagramie.

Lewandowscy w żałobie. Zmarła babcia Anny. Na pogrzeb przyjechali z ochroną

Anna Lewandowska żegna zmarłą babcię

Trenerka fitness po pogrzebie podzieliła się przykrymi wiadomościami z fanami. - Moja kochana Babcia Jola…Tak bardzo będę tęsknić. Tak bardzo… Kilka dni temu odeszła nasza Babcia. To trudny czas dla mojej rodziny. Nie miałam siły, żeby wcześniej o tym pisać, a tym bardziej mówić, ale dostałam od Was setki wiadomości, za które bardzo dziękuję. Dziękuję też za modlitwy - pisała Lewandowska.

Żona kapitana reprezentacji Polski wspomina babcię jako wspaniałą, niezwykłą osobę. - Każdy, kto poznał moją Babcię ten wie, jak wspaniałą była osobą.Babciu, jeszcze pójdziemy kiedyś razem do opery… tej Anielskiej. Kocham Cię i na zawsze pozostaniesz w moim sercu. Wiem, że całą siłę, którą mam teraz dostaję od Ciebie - dodała we wzruszającym poście.

Grób pani Jolanty tonie w kwiatach. Wzrok przykuwa ogromny wieniec z czarną szarfą, na której widnieje napis: "Kochanej Prababci - Calineczki Klara i Laura oraz Anna i Robert".

Tak wygląda grób babci Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska miała z babcią specjalną więź. Wyjątkowe słowa, wycisną z was łzy

Kim była Jolanta Krzywańska?

Jolanta Krzywańska urodziła się w 1935 roku i przez lata swojej kariery zawodowej związana była z działalnością artystyczną. Dała się poznać jako świetna śpiewaczka i solistka w Teatrze Wielkim w Łodzi. Po latach występów na desce teatru, babcia Anny Lewandowskiej zajmowała się rękodziełem. W ostatnim czasie pojawiła się w klipie promocyjnym fundacji Dojo Stara Wieś, który to poinformował o jej odejściu za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze