Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram / Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Lewandowscy w żałobie. Zmarła babcia Anny. Na pogrzeb przyjechali z ochroną

2022-03-02 15:13

Anna Lewandowska i jej mąż Robert Lewandowski pogrążyli się w żałobie. Kilka dni temu zmarła babcia znanej trenerki fitness, Jolanta Krzywańska. Pogrzeb babci Anny Lewandowskiej odbył się 2 marca w Łodzi. Na uroczystościach pogrzebowych małżeństwo Lewandowskich pojawiło się w towarzystwie ochroniarzy.

Anna Lewandowska w ostatnich dniach przeżywa osobistą tragedię. W piątek 25 lutego zmarła babcia żony Roberta Lewandowskiego, Jolanta Krzywańska. Lewandowska była mocno związana ze swoją babcią, która często bywała w Dojo Stara Wieś, gdzie trenerka organizuje swoje obozy sportowe. Informacje o jej śmierci podano właśnie na stronie Dojo Stara Wieś na Facebooku.  – W Dojo Stara Wieś pozostał Twój uśmiech, serce i ciepło... Ś.P. Jolanta Krzywańska 1935-2022. Babcia dla wielu... – napisano. Pogrzeb Jolanty Krzywańskiej odbył się 2 marca w Łodzi.

Wojna na Ukrainie trwa, Lewandowscy poszli na pokaz mody w Paryżu. Mamy zdjęcia! Ważny gest

Tak wygląda grób babci Anny Lewandowskiej

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się na pogrzebie w towarzystwie ochroniarzy

Swoje przywiązanie do babci Anna Lewandowska często pokazywała w mediach społecznościowych. Z okazji Dnia Babci rok temu opublikowała post. – Jestem wdzięczna za jej miłość, ogromne doświadczenie i niezwykłe historie, którymi się z nami dzieli i za to, że jest najlepszą Prababcią – napisała Lewandowska na Instagramie. Jolanta Krzywańska często pojawiała się na obozach sportowych Anny Lewandowskiej, organizowanych przez swoją wnuczkę.

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że sportowa para pojawiła się na pogrzebie Jolanty Krzywańskiej. Jak podaje "Express Ilustrowany" Anna i Robert Lewandowscy przybyli na uroczystości pogrzebowe w towarzystwie ochroniarzy. Jolanta Krzywańska, mama Marii Stachurskiej, była śpiewaczką związaną przez lata z Teatrem Wielkim w Łodzi i tym mieście odbyły się także uroczystości pogrzebowe. Babcia Anny Lewandowskiej miała 86 lat.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze