Arka Gdynia - Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie oglądać Arka Gdnia - Termalica Nieciecza LIVE STREAM ONLINE 21.04

2021-04-21 18:33 Michał Chojecki
Arka Gdynia
Autor: Cyfra Sport Arka Gdynia

Arka Gdynia - Termalica Nieciecza TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia - Termalica Nieciecza STREAM ONLINE LIVE 21.04 Na jakim programie Arka Gdynia - Termalica Nieciecza STREAM LIVE w INTERNECIE. Prowadząca w tabeli Termalica Bruk-Bet Nieciecza ma aż cztery zaległe mecze, a jeden z nich rozegra dziś na wyjeździe z Arką Gdynia. Gospodarze też walczą o awans i bardzo potrzebują punktów. Początek meczu Arka Gdynia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza dzisiaj o godzinie 18. I liga: Arka Gdynia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza TRANSMISJA TV NA ŻYWO Gdzie obejrzeć mecz Arka Gdynia - Termalica Nieciecza LIVE STREAM ONLINE 21.04 IPLA.

Arka Gdynia - Termalica Nieciecza STREAM ONLINE LIVE 21.04

Piłkarze Arki Gdynia zagrają w finale Pucharu Polski, ale głównym celem w tym sezonie był i jest awans do Ekstraklasy. Arkowcy świetnie zaczęli rozgrywki, ale potem pogubili dużo punktów. Przed dzisiejszym zaległym meczem z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza zajmują 6. miejsce, ostatnie premiowane grą w barażach. Bruk-Bet Termalica jest wciąż na czele, mimo, że rozegrała aż cztery mecze mniej niż goniące ją drużyny. Zespół z Niecieczy długo pauzował z powodu licznych przypadków koronawirusa. Dlatego jego forma jest dużą niewiadomą. Termalica to jednak wciąż główny faworyt w walce o bezpośredni awans. Powrót do Ekstraklasy jest coraz bliżej. - To jest wielka niewiadoma. Nie wiemy, na co po takiej przerwie i tych problemach stać Termalikę i jak oni wyglądają. Sami się zastanawiamy, jak to będzie. Tym bardziej musimy skupić się na sobie, zagrać dobry mecz i dążyć do postawionego celu - stwierdził Dariusz Marzec, trener Arki Gdynia, która przystępuje do tego meczu pokrzepiona wyjazdowym zwycięstwem 2:1 nad ŁKS-em Łódź, inną drużyną bijącą się o awans.

Arka Gdynia - Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV Gdzie oglądać mecz

Zaległy mecz Arka Gdynia - Termalica Bruk-Bet Nieciecza w I lidze zostanie rozegrany w środę 21 kwietnia 2021. Początek meczu Arka Gdynia - Termalica Nieciecza o godzinie 18. Prawa telewizyjne do rozgrywek I ligi ma Polsat Sport, ale nie planuje transmisji tv na żywo z meczu Arka Gdynia - Termalica Nieciecza. DARMOWY STREAM ONLINE LIVE z meczu Arka Gdynia - Termalica Nieciecza w usłudze IPLA.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze